Sexy herec Jude Law má nádherného syna, který je jeho absolutní kopií. Při pohledu na něj musí ženy cítit chvění

Britský herec Jude Law
Britský herec Jude Law
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2021

Biologie a genetika jsou mnohdy jednoznačné na první pohled. Jude Law (48) je nadaný herec s anglickým původem, ale řadí se také mezi nejpohlednější muže světa s notnou dávkou charisma. Rodinné geny nezapře ani jeho nejstarší syn Rafferty Law (24), který jako by slavnému otci z oka vypadl. Vzájemná podoba je až zarážející.

Jude Law se řadí mezi přední hollywoodské hvězdy a má na kontě řadu filmových trháků - historický snímek Anna Karenina, zahrál si doktora Watsona ve filmovém zpracování Sherlocka Holmese a v neposlední řadě se ukázal také ve druhém pokračování Fantastických zvířat či Kapitánovi Amerika. Je šestinásobným otcem a právě jeho nejstarší syn vypadá jako dvojče britského herce, který se stal v roce 2004 nejvíce sexy mužem. Kolegyně Naomi Wattsová (52) dokonce prohlásila, že Jude Law je nejkrásnější muž planety.

Syn Rafferty Law, kterému se říká Raff, je nadaný hudebník a vystupuje s kapelou Outer Stella Drive. Podařilo se mu prorazit i ve světě modelingu a spolupracuje s předními značkami jako Dolce & Gabbana nebo třeba DKNY. Ale ani herectví ho neminulo, objevil se v několika krátkometrážních filmech a získal roli v připravovaném filmovém zpracování Olivera Twista od Charlese Dickense, které bude mít »moderní kabát«. Není překvapením, že dostal rady od otce, který se s ním podělil o neocenitelné zkušenosti.

"Před natáčením mi dal nějaké rady. Abych zůstal klidný a sebevědomý. Ujistil se, že každého znám… také abych se všem představil, naučil se jména kolegů a vytvořil si na place místo, kde bude zábava," řekl Raff Law, jak uvedl web Tatler.com.

Čtyřiadvacetiletý mladík se filmovému odvětví zprvu bránil kvůli obavám, že bude příliš těžké přijmout srovnání s Judem Law. Nakonec však sebral odvahu. "Cítil jsem, že pokud mě všichni budou srovnávat a vyvíjet na mě tlak, možná pro mě bude hudba lepší volbou. Ale pak jsem si uvědomil, že si to dlužím. Potřeboval jsem zjistit, jestli na sobě dokážu tvrdě pracovat a věnovat se tomu, co mě dělá šťastným. A tak jsem to udělal," sdělil nejstarší syn hollywoodského herce.

Oba pojí nejen láska k herectví, ale také neuvěřitelná podoba. Rafferty vypadá jako otcova věrná kopie a jeho geny rozhodně nezapře. A tak je jen otázkou, zda bude stárnout podobně jako Jude Law a téměř v 50 letech bude ženám stále podlamovat kolena.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.