Sharlota si vyšla do společnosti se snoubencem. Plány na svatbu už jsou, řekla a prozradila, zda bude spíš tradiční či originální nevěstou

Zpěvačka Sharlota se snoubencem
Zpěvačka Sharlota se snoubencem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 2. 2022

Rapperka Sharlota (25), vlastním jménem Šarlota Frantinová, patří mezi nejvýraznější mladé tváře české hudební scény. Jde o neobyčejně krásnou ženu, ze které už letos bude krásná nevěsta. "Máme ten plán, ale ještě nevíme, co vyjde a co ne," řekla Sharlota k plánované svatbě pro ŽivotvČesku.cz.

V dubnu loňského roku talentovaná zpěvačka a příležitostná herečka na sociální síti oznámila, že se v únoru zasnoubila se svým dlouholetým partnerem Lukášem Jirkovským, který je známý pod pseudonymem Lucas Blakk. Od zásnub uběhl už rok a plánování veselky je v plném proudu. Přesto si snoubenci našli čas a vyrazili na setkání k novému ročníku Miss Czech Republic, kde vypadali skvěle.

"Plány už jsou, ale veškeré věci ohledně svatby tím, že nemám nové info, budu vydávat až po svatbě. Přeci jen všechno teprve dáváme dohromady, máme ten plán, ale ještě nevíme, co vyjde a co ne. Je to teď na pořadu dne, ale není všechno jisté. Mám tím pádem velkou hlavu, a tak než abych říkala, co a jak bude, tak si to nechávám s tím, že budu informovat po svatbě o vjemech a zkušenostech. Nemám víc co nabídnout, než že to bude letos," řekla Sharlota pro ŽivotvČesku.cz o svatbě.

O Sharlotě je známo, že je žena s vytříbeným vkusem a smyslem pro módu. Do společnosti vždy jde s vědomím, že její šaty jsou skutečně originální a dle jejího vkusu, přestože pro oko konzervativnější české společnosti mohou být v mnoha směrech odvážné. I jako nevěsta se ujistila, že kus jejího já v jejím modelu zůstane.

"Já si myslím, že jsem dokázala skloubit obojí. Nechala jsem si záležet na tom, aby to bylo tradiční, ale abych to zároveň byla pořád já," prozradila pro ŽivotvČesku.cz nadaná hudebnice ke svatebním šatům, které fanoušci ale spatří až po jejím velkém dni.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.