Sharon Stoneová odhalila své největší trauma. Popsala zneužívání ze strany vlastního dědy

Herečka Sharon Stone
Herečka Sharon Stone
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 3. 2021

Ikonická herečka Sharon Stoneová (63) vydala novou životopisnou knihu s názvem The Beauty of Living Twice. V ní se poprvé za svou kariéru svěřila s šokující informací, že byla v dětství společně se svou sestrou sexuálně zneužívaná vlastním dědou. Popsala, že úlevu ji přinesla až jeho smrt.

Herečka Sharon Stoneová vydala své memoáry s názvem The Beauty of Living Twice. V nich své fanoušky seznamuje s informacemi ze svého života, i velmi dávnými událostmi z něj, o kterých dosud kromě ní a jejích nejbližších neměl nikdo ani tušení. Odhalila i trauma z dětství, které jí a její mladší sestře Kelly způsobil vlastní rodinný příslušník.

Sharon v knize popisuje, že už od útlého věku ji i sestru děda, jménem Clarence Lawson, sexuálně zneužíval. "Babička zamkla dveře a nechala nás s ním v místnosti samotné. Kelly je ještě o 3 roky mladší než já, byla skutečně maličká," vzpomíná herečka na nejtěžší období svého života.

Zneužívání pokračovalo několik dlouhých let, dokud Clarence nezemřel. Tou dobou bylo Sharon 14 let a musela se ujistit, že noční můra skutečně skončila. Na pohřbu svého dědy tak udělala něco, co by za jiných okolností bylo zřejmě považováno za nepřijatelné.

Smutné chvíle prožívá oblíbená herečka Kristýna Leichtová (35), které zasáhla epidemie kor...

"Když jsem stála u jeho rakve a měla truchlit, šťouchla jsem do jeho těla. Neprobudil se. Podívala jsem se na sestru a ta jen pokývla. Ten pocit, že je děda skutečně po smrti, mi udělal podivným způsobem dobře. Už bylo po všem," doplnila Sharon Stoneová o svém životním trauma, které musela další roky překonávat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu