Show plná kostýmů míří do finále. Je mi z toho smutno, říká prezident poroty Jakub Kohák

Herec Jakub Kohák
Herec Jakub Kohák
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2021

Nejúspěšnější tuzemská komerční stanice v roce 2016 představila zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas, který si diváci okamžitě oblíbili. Nedílnou součástí formátu byl už od počátku Jakub Kohák (46), který seděl v čele poroty. Ze všech odvysílaných řad se neobjevil jen v jedné, tu letošní ale znovu ovládl. Už v neděli bude odvysílán poslední díl, ve kterém se diváci dozví, kdo vyhraje. "Je mi z toho samozřejmě smutno, protože se tam sešel výborný kolektiv lidí," okomentoval konec poslední řady pro ŽivotvČesku.cz prezident poroty Jakub Kohák.

Jméno Jakub Kohák je už od jejích počátků spjaté s oblíbenou show plnou kostýmů, v níž se osobnosti českého showbyznysu do podob slavných hvězd české i zahraniční scény. Aktuálně vysílaná řada jde v neděli do finále a »šéf« poroty společně s kolegy rozhodne, kdo se stane vítězem. Poté se musí umělci rozloučit.

"Je mi z toho samozřejmě smutno, protože se tam sešel výborný kolektiv lidí. Jsem nešťastný, protože v takové koncentraci a v takovém počtu se asi nesejdeme nikdy. Nicméně to je život a my jdeme dál," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jakub Kohák, který se v čele poroty chlubil tituly jako jsou prezident, král a jiné.

Divákům je formát i po 5 letech sympatický a v internetových diskuzích už nyní orodují za další sérii s novými tvářemi. "Jestli bude další řada? To nevím, ale za sebe můžu říct, že bych byl moc rád," prozradil pro ŽivotvČesku.cz oblíbený herec a známý bavič.

Jakub Kohák stál vždy v čele poroty a ani v případné další řadě své místo za post účastníka vyměnit nehodlá. "Prezident je vždycky lepší. Vždy je lepší něco vést, než být součástí. To je heslo nás náčelníků," dodal Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.