Show plná kostýmů míří pomalu do finále. Krásná Eva Burešová prozradila, čím ji pořad obohatil

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2020

Show plná kostýmů a proměn se chýlí ke konci. Poslední díl televizní diváci spatří další sobotu a bude znám vítěz celé show. Uhrančivá porotkyně Eva Burešová (27) pro ŽivotvČesku.cz prozradila, nejen čím ji soutěž obohatila, ale také jak jí bude velmi povedený projekt chybět.

"Za tu dobu se v soutěži udělala opravdu skvělá parta. Trošičku opouštím dvanáctitýdenní tábor. Stýskat se mi bude, ale s většinou z účastníků pořadu pracuji jinde na jiných projektech. Takže se budeme potkávat," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná herečka, která si roli porotkyně užila maximálně a chuť jí nevzalo ani to, že kvůli infekční koronavirové nemoci musela být v karanténě, naštěstí jen s lehkým průběhem.

Eva, která je zároveň hereckou hvězdou aktuálně nejsledovanějšího tuzemského seriálu, prozradila, že pro ni osobně hudební projekt přišel v pravou chvíli. A to zejména v souvislosti s vládními restrikcemi.

"Soutěž mi určitě dala zkušenost, protože jsem jako porotkyně nic takového nedělala a zároveň mi dala hudbu, protože se nějakou dobu nesmí zpívat, nefungují divadla a nejsou koncerty, takže jsem ráda, že tahle show je a každý týden jsem si doposud mohla vychutnat takový domácí koncert," dodala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz herečka výrazná svým charisma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.