Show plná kostýmů očima Báry Basikové. Soutěž sleduju a mám i favorita, říká zpěvačka

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: nextfoto.cz

Na televizní obrazovky se znovu vrátila divácky oblíbená show, ve které se hvězdy českého showbyznysu mění ve slavné osobnosti nejen tuzemské, ale i zahraniční scény. Osobní zkušenost s účastí v soutěži má i zpěvačka Bára Basiková (58), která zazářila v sedmé řadě a v letošním ročníku má mezi nadanými soutěžícími svého favorita. "Soutěž sleduju a fandím Berenice Kohoutové," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Bára Basiková je pěvecká ikona, která má za sebou nespočet muzikálových rolí – ztvárnila hlavní hrdinky například v Johance z Arku, legendárním Jesus Christ Superstar nebo Rusalce či Kleopatře. Na podzim loňského roku se televizním divákům představila jako jedna ze soutěžících v úspěšném pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde se proměnila v českou hudební legendu Martu Kubišovou, ve zpěvačku Siu nebo společně s Davidem Gránským omládla do americké pop star Taylor Swiftové.

Ji samotnou si v kole »štěstí« vytočila herečka Berenika Kohoutová (30), které mimo jiné přeje i vítězství v aktuálně vysílaném 8. ročníku. Její sympatická favoritka už zvítězila ve čtvrté řadě a tehdy výhru věnovala Nadačnímu fondu Vrba, který pomáhá ovdovělým rodinám s dětmi.

"Soutěž sleduju a fandím Berenice Kohoutové. Nejkrásnější na celém pořadu byla naše parta a přátelství, které mezi námi vzniklo. Nejen mezi soutěžícími, ale i mezi tvůrci a celým týmem a štábem. To pro mě byl největší zážitek," řekla Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že účinkující vlastně vůbec nesoutěžili a nepanovala mezi nimi žádná rivalita.

"Neřešili jsme, že je to soutěž a nepovažovali jsme ji za ni. Bylo to opravdu fajn, i když celé natáčení samozřejmě ovlivnila i doba, kdy v září začala druhá vlna epidemie. Den za dnem se neustále řešilo, kdo nemůže točit, kdo je v karanténě nebo kdo je nakažený. Každý týden probíhalo testování. Po této stránce to bylo velmi náročné i pro samotný tvůrčí tým, protože denně musel řešit nějakou absenci a záskok," dodala Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz.

V neděli večer nejsledovanější tuzemská komerční stanice nabídla další díl 8. řady show pl...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.