Show plná kostýmů odstartovala. Hvězdou večera se jednoznačně stal Albert Černý jako PSY

Albert Černý jako PSY
Albert Černý jako PSY
Foto: se souhlasem TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 3. 2021

V neděli večer na nejsledovanější tuzemské komerční stanici odstartovala osmá řada show plné kostýmů, kterou doprovází přívlastky jako »souboj šampiónů«. Frontmanem poroty se stal opět bavič, herec a režisér Jakub Kohák, po jehož boku usedla herečka Eva Burešová a Marek Lambora. Speciálním hostem prvního dílu byla vítězka sedmé řady, a to Jitka Čvančarová. Po bodování poroty i soutěžících se prvním vítězem stal Albert Černý, který předvedl bravurně jihokorejského rappera a tanečníka známého jako PSY.

Do maskérny, do výtahu a následně na pódium v kostýmu slavné pěvecké osobnosti se podívali Petr Rychlý, Jitka Boho, Iva Pazderková, David Gránský, Marta Jandová, Albert Černý, Hana Holišová a Vojta Drahokoupil. Jako poslední byla před startem show odtajněna dvojice ve složení Roman Vojtek a Berenika Kohoutová. Šlo o známé tváře, které se objevily už v předchozích řadách. I to je důvod, proč nová řada dostala název »Šampioni«.

"Těšila jsem se nejvíce na nějaký sociální kontakt. Je to vlastně vtipné, na co se už v této době člověk začíná těšit. Říkala jsem si, že jít do práce bude šance jít mezi hodně lidí beztrestně, protože je to prostě práce. Při natáčení je vždy zábava, na to jsem se také hodně těšila," řekla pro ŽivotvČesku.cz o vystupování v kostýmové show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová.

Do poroty soutěže se vrátil skvělý bavič a člověk, kterému snad nikdy nedojde humor. "Já se těším na své nové kolegy, na krásné výkony, na atmosféru, na tvůrčí činnost, ale hlavně se těším na možnost, že můžeme zase rozveselit naše diváky," řekl Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz k nedělnímu večeru, v němž hodnotil soutěžící.

První díl osmé řady mají televizní diváci za sebou. I když účinkující předvedli skvostná vystoupení, vítěz mohl být jen jeden. Tím se stal zpěvák a frontman kapely Lake Malawi Albert Černý, jenž předvedl vystoupení jako jihokorejský rapper a tanečník PSY se skladbou New Face.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.