Show plná proměn pohledem Vladimíra Polívky: Za latex a podpatky se neschovám, říká

Vladimír Polívka zdědil talent po rodičích.
Vladimír Polívka zdědil talent po rodičích.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2020

Kdo bál, že by změna moderátorů známé show plné proměn a kostýmů mohla projektu uškodit, měl zbytečné obavy. Herec Vladimír Polívka (31) předvádí, že je profesionál a lidé si na jeho nenucený projev rychle zvykli. Navíc překvapil, že pomyslný štafetový kolík přebral po Ondřeji Sokolovi (48) s lehkostí. "Pokud jde o srovnání, tak bych nemohl být synem Bolka Polívky," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický Vladimír.

Vladimír Polívka má za sebou řadu hereckých rolí, ale v tak velkém televizním projektu v roli moderátora stojí poprvé. A ukazuje se, že je sám sebou, k soutěžícím má pokoru a i celkově příjemný a pohotový humor. Pro ŽivotvČesku.cz talentovaný umělec prozradil, jak poměrně na přípravu náročnou show vnímá.

"Je to nová zkušenost. Baví mě to. Příprava na to je těžší, než jsem očekával. Je to vlastně celé autorské, člověk je tam sám za sebe a neschová se za žádný latex ani podpatky. Je to opravdu těžší, než jsem si původně myslel," prozradil Vladimír, kterého si diváci poměrně rychle oblíbili.

Vladimír přebral roli moderátora po Ondřeji Sokolovi, na něhož byl divák zvyklý a do pořadu dal svůj osobitý humor. Sportovní terminologií by se dalo říct, že Polívka měl poměrně vysoko nastavenou laťku.

"Ondra Sokol je Ondra Sokol a já jsem já. Pokud jde o srovnání, tak bych nemohl být synem Bolka Polívky, kdybych byl tímhle zatížen. Takže to nevnímám," vysvětli Polívka, jak obecně srovnání vnímá a staví se k němu.

Syn legendárního herce a baviče zhodnotil i soutěžící, kteří stejně jako on nemají v show Tvoje tvář má známý hlas lehkou úlohu. Setkávají se s poměrně náročnými skladbami, navíc mnohdy musí na sobě nosit velmi těžké kostými.

"Vždy když někdo nastoupí a je mladý, tak je částečně diváky odsouzen, co tam vlastně dělá. Na konci té soutěže končí jako vítěz, nebo jako člověk, kterého mají lidé rádi za to, co dělá. Je tam velmi silná skupina lidí, kterou možná nikdo nezná, ale jsou naprosto výjimeční," dodal Vladimír Polívka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.