Silvestr s Jiřinou Bohdalovou vidělo 1,6 milionu diváků. Herečka řekla, že do nového roku má jediné předsevzetí

Herečka Jiřína Bohdalová
Herečka Jiřína Bohdalová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2022

Dělat televizní humor je složité celoročně, dělat ho během silvestrovských oslav je mimořádně obtížné, protože poslední večer v roce se chce každý divák smíchy za břicho popadat. Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (90) k televizním obrazovkám přitáhl 1,6 milionů diváků. "Jsem ráda za každého, komu se to líbilo," uvedla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Vzhledem k tomu, že vláda vyzvala občany České republiky, aby trávili poslední večer zodpovědně s ohledem na koronavirovou krizi, tak mnoho lidí nevyráželo za zábavou do víru města, ale spokojilo se s pojídáním chlebíčků a sledováním televizního programu u rodinného krbu.

Hymnu a slavnostní přípitek si u televize užily bezmála dva miliony diváků. O nejsledovanější pořad večera se přetahovaly Silvestrovské Televizní noviny na Nově a show Největší flám s Jiřinou Bohdalovou na ČT1. Oba pořady oslovily více než 1,6 milionu diváků, o 60 tisíc nakonec zvítězily speciální Televizní noviny.

"Jsem ráda za každého diváka, kterému se to líbilo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná Jiřina Bohdalová, která pamatuje i velkolepé televizní silvestrovské pořady, které se vysílaly v socialistickém Československu.

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou si vybralo přes 43 procent všech, kdo v pátek večer seděli u obrazovky. Za hereččinou oslavou devadesátin se umístila talk show Karla Šípa Všechnopárty s 1,5 milionem diváků.

Legendární herečka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že s poslední nocí v roce je spokojená a k novému roku hledí se zvědavostí i pokorou. "V mém věku si už novoroční předsevzetí nedávám. Jediné předsevzetí je, abych byla zdravá," dodala pro ŽivotvČesku.cz žijící legenda české i československé kinematografie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.