Simon Baker ze seriálu Mentalista má půvabnou dceru. 27letá blondýnka podobu slavného otce nezapře

Herec Simon Baker
Herec Simon Baker
Foto: Showpix.com

Proslavil se jako bystrý a tajuplný Patrick Jane v televizním seriálu Mentalista, který poprvé vysílala americká stanice CBS v září roku 2008. Herec a režisér Simon Baker (51) vychoval celkem tři děti – dva syny Claudea Bluea (22), Harryho Fridaye (19) a nejstarší dceru Stellu Breeze (27). Právě ona podědila otcovu podobu, vyrostla do krásy a s představitelem konzultanta CBI má hodně společného.

Herec s australskými kořeny se snažil v seriálu, který ho dostal do povědomí diváků, rozklíčovat případy CBI a vystopovat sériového vraha jménem Rudý John. Simon Baker prožíval v osobním životě dlouhé roky štěstí – v roce 1998 se oženil s herečkou Rebeccou Riggovou (53), se kterou má tři děti. Vloni však došlo k tomu, že se jejich manželství rozpadlo a oba se rozhodli jít svou vlastní cestou.

Z jejich lásky však vzešli potomci, na které mohou být právem pyšní. Nejstarší dcera Stella Breeze se dala na hereckou dráhu a objevila se například v krátkometrážní komedii Candace, hlavní roli ztvárnila v připravovaném dramatu Highway 1 a zahrála si také v televizním seriálu Tell Me Your Secrets. Zároveň je také spisovatelkou a filmovou scénáristkou. Kmotrami všech tří sourozenců jsou hollywoodské hvězdy Nicole Kidmanová (53) a Naomi Wattsová (52).

Australskému herci bylo 24 let, když se narodila jeho dcera a rodinu vždy považoval za nejdůležitější část svého života. Je velmi otevřený tomu, že si především od Stelly Breeze nechá radit v kariérních záležitostech, jak uvedl web Bodyandsoul.com. Díky jejímu přesvědčování přijal i roli ve filmu Ďábel nosí Pradu, kde si zahrál po boku Anne Hathawayové (38).

"Miluju svoji rodinu. Sledovat, jak rostou a dospívají, sdílejí společné nápady a myšlenky, to je úžasné," cituje představitele Patricka Janea web People.com. Jeho dcera je mu hodně podobná po fyzické stránce a oba toho mají hodně společného. Stella Breeze má budoucnost před sebou a její slavní rodiče ji plně podporují v tom, co si přeje.

Vytoužená dcera Lilianne je na světě už tři týdny a teprve teď se dočkala naplno své mamin...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.