Reklama:

Simona Krainová se pochlubila dočasným a velmi netradičním účesem. Promluvila o jeho výhodách

Simona Krainová
Simona Krainová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2021

Někdejší hvězdu přehlídkových mol Simonu Krainovou (48) většinou fanoušci vídají s dlouhými blond vlnami, případně vlasy staženými do ohonu, pokud se jedná o méně formální příležitost. Proto mnohé překvapilo, když na sociální síti zveřejnila fotografii, na které je učesaná, jako kdyby právě natáčela pokračování filmového Avatara. "Je to docela praktické, člověk se nemusí nijak česat," okomentovala modelka pro ŽivotvČesku.cz účes, který byl jen dočasný.

Reklama:

Nová úprava vlasů spočívala ve čtyřech silných a k hlavě připletených boxerských copech, ve kterých byly navíc připevněny kovové kroužky. Při pohledu na tento neobvyklý look si nešlo nevzpomenout na mimozemskou hrdinku velkofilmu Avatar, který vznikl v roce 2009 pod režisérskou taktovkou Jamese Camerona (67). S podobnou vizáží na české scéně občas fanoušci vídají například raperku Sharlotu (25), ale u Simony Krainové byl podobný vzhled poměrně velkým překvapením.

Reklama:

"Tenhle účes jsem si nechala udělat kvůli focení nové kampaně pro mou značku, takže to bylo jen dočasné," vysvětlila modelka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že trvalá a radikální změna image se nekoná.

"Bohužel už jsem copy shodila, protože déle než týden po zapletení to opravdu nevydrží. Je to ale docela fajn," pochvalovala si pohledná blondýna pro ŽivotvČesku.cz a pokračovala o výhodách: "Je to docela praktické, člověk se nemusí nijak česat, takže na rychlé ranní vyběhnutí z bytu je to super," dodala modelka a příležitostná herečka k poněkud netradičnímu účesu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: