Simona má normální průběh, vše je v pořádku, říká Jiřina Bohdalová o zdravotním stavu dcery

Simona Stašová je v domácí karanténě
Simona Stašová je v domácí karanténě
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2020

Herečka Simona Stašová (65) je v domácí karanténě v souvislosti s koronavirem. Podle její maminky - legendární herečky Jiřiny Bohdalové (89) je naštěstí vše v pořádku. "Má normální průběh," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka o stavu své dcery.

Simona Stašová je aktuálně v karanténě a kvůli tomu bylo zrušeno středeční představení jejího monodramatu Shirley Valentine v pražském Divadle ABC.

Simona Stašová podle dostupných informací má být zdravotně v pořádku, ale měla údajně přijít o hlas. Podle její maminky, herečky Jiřiny Bohdalové, má ale běžný průběh onemocnění.

"Simoně je dobře. A já jsem ráda. Všechno je v pořádku. Naštěstí není v nemocnici. Má normální průběh a nikdo ten vir nezná. Všechno je opravdu naštěstí v pořádku," řekla pro ŽivotvČesku.cz legendární herečka, jak na tom aktuálně její milovaná dcera je.

Koronavirus se mezi lidmi skokově šíří. Onemocněla jím Hana Zagorová, která je aktuálně znovu hospitalizovaná, manžel Štefan Margita má lehký průběh. Do karantény musela nastoupit třeba zpěvačka Lucie Bílá.

Ministerstvo zdravotnictví snížilo počet dnů pro domácí karanténu. Aktuálně od 1. září platí deset dnů oproti původním čtrnácti dnům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.