Skákání se mu nevyplatilo. Milan Peroutka stále chodí o berlích. Hojí se to pomalu, prozradil

Milan Peroutka má za sebou operaci kolene
Milan Peroutka má za sebou operaci kolene
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2020

Zpěvák Milan Peroutka (30), který se zranil při tanečních zkouškách na muzikál, je sedm týdnů po operačním zákroku kolene. Stále musí využívat opory v podobě francouzských holí. "Hojí se to pomalu, ale dobře," prozradil pro ŽivotvČesku.cz o svém aktuálním zdravotním stavu.

Talentovaný mladý zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka tráví aktuálně hodně času na rehabilitacích. Sám si uvědomuje, že na úrazy má trochu smůlu. Zhruba před rokem si totiž vyvrknul kotník, který ho pořádně potrápil. Teď se zotavuje po operaci kolene.

"Mám sešitý meniskus a plastiku předního křížového vazu. Obojí se mi stalo nešťastným výskokem při zkouškách na muzikál. Skoro každý den dojíždím na rehabilitace, nohu potřebuji rozcvičit, abych ideálně od října mohl hrát," popsal pro ŽivotvČesku.cz sympatický zpěvák s tím, že noha občas pořádně pobolívá a francouzské hole mu při chůzi hodně pomáhají.

"Hojí se to, ale je to krůček po krůčku a nejde to úplně skokově. Musím být trpělivý, ale věřím, že to bude dobré," dodal Milan pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.