Skromná slova o rodičovství. Jakub Štáfek popsal, jak se cítí v roli otce vysněné dcery

Herec Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Herec Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Herec Jakub Štáfek (31), známý mimo jiné jako kapitán Lukáš Panenka z kriminálního seriálu, má s krásnou snoubenkou a vizážistkou Dominikou Doležalovou (29) rodinu, protože hezký pár se stal na začátku dubna pyšnými rodiči. Jejich vytoužená dcera dostala jméno Olívie. "Roli otce si užívám moc, je to všechno krásné," popsal tři měsíce od narození malé princezny herec pro ŽivotvČesku.cz, jak velmi zodpovědnou životní roli otce prožívá.

Už před časem oblíbený herec pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že ve své snoubence našel osudovou ženu. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," přiznal, čím na něj před časem zapůsobila krásná Dominika.

Jakub Štáfek si své soukromí velmi bedlivě hlídá, i to je důvod, proč o své partnerce a dceři mluví minimálně. Roli rodiče si ale maximálně užívá. "Roli otce si užívám moc, je to všechno krásné. Jsme zdraví a máme se rádi," upřesnil herec s tím, že se vzdá popisování dalších detailů.

Na konci loňského roku společně s partnerkou strávili exotickou dovolenou v Tanzanii, kde došlo i na žádost o ruku a dvojice se zasnoubila. Aktuálně se Jakub připravuje na další boxerský zápas, který byl původně naplánovaný na listopad, ale došlo k přeložení. Pokud se ale řídí rčením do roka a do dne, ještě letos by měl vstoupit do svazku manželského.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.