Skrýval se před světem a Vladko ho nenáviděl. Takhle dnes vypadá Hanz ze známé šmírovací reality show

Jan Scenteczký alias Hanz.
Jan Scenteczký alias Hanz.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Mnozí mají v živé paměti historicky první řadu »šmírovací« reality show, ke které pravidelně usedaly miliony televizních diváků. Psal se rok 2005, kdy se začaly psát příběhy lidí, kteří se nechali dobrovolně zavřít do vily prošpikovanou kamerami. Jedním z účastníků soutěže byl výrazný bouřlivák Jan Szenteczký. Muž s bradkou, tetováním po celém těle a ortodoxními názory. Redakce ŽivotvČesku.cz získala jeho snímek. Zjistili jsme, jak dnes žije. Na ulici byste ho rozhodně nepoznali.

O všech soutěžících z věhlasné šmírovací reality show se popsaly stohy papíru. Ať jde o Vladka, Petra Zvěřinu z Václaváku, Emila Zajace a dalších. Jediný, kdo zcela zmizel z pozornosti médií na dlouhých 15 let, byl právě bouřlivák Jan Szenteczký.

"Dnes žiji spokojeně, ale o svém soukromí nemluvím. Když se budeme bavit o soutěži, bylo to něco, co jsem nikdy nezažil a vzpomínám na to jen v dobrém. Něco mi to v životě dalo a něco vzalo," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který se řadil v první řadě soutěže k velmi kontroverzní účastníkům. Mnozí mají v živé paměti jeho časté hádky s vítězem soutěže Vladkem Dobrovodským.

Dnes se Hanz přátelí jen s Petrem Zvěřinou. Za roky se Hanz ale změnil. Shodil bradku, která k němu neodmyslitelně patřila a své emoce umí držet na uzdě.

Hanz pracuje v Praze a nerad o sobě mluví. "Není o čem. Mám rád svůj klid. Do soutěže bych se ale vrátil, byly to zajímavé časy a pořádný fičák," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.