Skutečný důvod, proč Petr Kolečko opustil Anetu Vignerovou. Slova, která by si Denisa Nesvačilová měla přečíst několikrát, tohle ji pravděpodobně čeká

Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2022

Petr Kolečko (38) už netvoří pár s modelkou a matkou společného syna Anetou Vignerovou (34). Informaci, která překvapila širokou veřejnost, potvrdil ve středu sám scenárista a režisér. V současnosti už nějakou dobu randí s herečkou Denisou Nesvačilovou (31), kterou před třemi lety obsadil do svého filmu Přes prsty. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil specialista na psychologii rodiny a partnerských vztahů Jeroným Klimeš (55), který vysvětlil, co je nejpravděpodobnějším důvodem, že došlo ke vztahové výměně.

Podle Kolečka vztah s Vignerovou dlouhodobě nefungoval, jeho rozpad byl tak logickým vyústěním. "Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní," řekl nedávno Blesku.

Petr Kolečko v současnosti tvoří partnerskou dvojici s pohlednou Denisou Nesvačilovou. Jejich vztah označil tvůrce řady zdařilých seriálů jako »něco čerstvého a krásného« a uvedl, že herečka prý nestojí za krachem jeho vztahu.

Redakce oslovila špičkového psychologa Jeronýma Klimeše, který poukázal na nejpravděpodobnější důvod, který za výměnou žen stojí. "To jsou ti chlapi, kteří když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 38 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou a pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz odbornou veřejností uznávaný psycholog.

Kolečko s Vignerovou spolu mají dvouletého syna Jiříka. Matka jeho syna v současnosti tráví složité chvíle v rodném Havířově a na sociální síti Instagram několikrát poděkovala fanouškům za podporu.

Oproti tomu si Petr Kolečko užívá zamilované období po boku nové ženy, která čelí kritice některých kolegů a fanoušků. Autor filmů Padesátka, Masaryk či seriálu Vyšehrad byl už před Vignerovou ženatý. S exmanželkou má dva syny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.