Slavit to, že jsem o rok starší, mi přijde jako pěkná hloupost, říká Olga Menzelová o narozeninách

Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2021

Olga Menzelová (43) dokázala okouzlit mnoho vlivných mužů. Disponuje krásou, je vzdělaná a nechybí jí notná dávka charisma. V dnešní den slaví narozeniny, které se však obejdou bez velké akce. "Sluší se poděkovat mamince. Ale slavit nebudu," uvedla Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz.

Olga Menzelová, rozená Kelymanová, byla už v mládí schopná dělat několik aktivit najednou a její obrovská energie jí zůstala i v dospělosti. Jako studentka střední školy hodně sportovala a v běhu to dotáhla až na mistrovství republiky, odkud neodcházela s prázdnou, ale s medailemi na krku. Na její postavě se i dnes odráží to, že sportovní aktivity nezanedbává ani nyní, jako plně vytížená matka.

"Nic nechystám a slavit nebudu. Sluší se poděkovat mojí mamince. Oslavovat to, že je člověk bez vlastního přičinění zase o rok starší, mi přijde jako pěkná blbost," řekla o narozeninovém dnu Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz.

Po smrti legendárního režiséra Jiřího Menzela (†82) už přestalo být tajemstvím, že Olga Menzelová je matkou tří dětí, z nichž každé má jiného otce. Vždy je to ale člověk, který je ve svém oboru velmi uznávaný.

Za Jiřího Menzela, oscarového režiséra, se Menzelová provdala v roce 2004. Ten byl známým starým mládencem a své ano poprvé řekl až v 66 letech. Jeho manželství s Olgou neodpovídalo běžným konvencím, přesto bylo láskyplné.

Dcera Olgy Anička je plodem její lásky s režisérem Jaroslavem Brabcem, Evička je dcerou Jiřího Menzela a otcem nejmladšího Alberta je známý egyptolog Miroslav Bárta.

Dne 5. září uplynul rok od odchodu režiséra Jiřího Menzela (†82). Dojemnou vzpomínku po ro...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu