Slavit to, že jsem o rok starší, mi přijde jako pěkná hloupost, říká Olga Menzelová o narozeninách

Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová
Foto: nextfoto.cz

Olga Menzelová (43) dokázala okouzlit mnoho vlivných mužů. Disponuje krásou, je vzdělaná a nechybí jí notná dávka charisma. V dnešní den slaví narozeniny, které se však obejdou bez velké akce. "Sluší se poděkovat mamince. Ale slavit nebudu," uvedla Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz.

Olga Menzelová, rozená Kelymanová, byla už v mládí schopná dělat několik aktivit najednou a její obrovská energie jí zůstala i v dospělosti. Jako studentka střední školy hodně sportovala a v běhu to dotáhla až na mistrovství republiky, odkud neodcházela s prázdnou, ale s medailemi na krku. Na její postavě se i dnes odráží to, že sportovní aktivity nezanedbává ani nyní, jako plně vytížená matka.

"Nic nechystám a slavit nebudu. Sluší se poděkovat mojí mamince. Oslavovat to, že je člověk bez vlastního přičinění zase o rok starší, mi přijde jako pěkná blbost," řekla o narozeninovém dnu Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz.

Po smrti legendárního režiséra Jiřího Menzela (†82) už přestalo být tajemstvím, že Olga Menzelová je matkou tří dětí, z nichž každé má jiného otce. Vždy je to ale člověk, který je ve svém oboru velmi uznávaný.

Za Jiřího Menzela, oscarového režiséra, se Menzelová provdala v roce 2004. Ten byl známým starým mládencem a své ano poprvé řekl až v 66 letech. Jeho manželství s Olgou neodpovídalo běžným konvencím, přesto bylo láskyplné.

Dcera Olgy Anička je plodem její lásky s režisérem Jaroslavem Brabcem, Evička je dcerou Jiřího Menzela a otcem nejmladšího Alberta je známý egyptolog Miroslav Bárta.

Podle vdovy Olgy Menzelové (42) podlehl oscarový režisér covidovému zápalu plic. To je prý...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.