Reklama:

Slavná herečka se v 52 letech ukázala na pláži v bikinách a vystavila perfektní postavu. Řekla, proč je pyšná i na nedokonalosti

Heather Grahamová
Heather Grahamová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2022

Herečka Heather Grahamová (52), která se proslavila především v prostoduchých komediích, je i jako padesátnice stále velmi atraktivní. Nyní byla zachycena v plavkách na pláži v Los Angeles a ukázala, jak vypadá tělo ženy, která neholduje plastickým operacím, ale poctivě se udržuje v kondici. Pro magazín Women's Health pak herečka promluvila o tom, čemu za svou figuru vděčí.

Reklama:

Váha dokáže hodně potrápit a mnohdy stačí jen pár kilo navíc k tomu, aby člověk propadal nepříjemným úzkostem. Nejlepší prevencí proti nadváze je zdravá strava a také pohyb, čehož si je dobře vědoma Heather Grahamová. Ta se celý život věnuje ve volném čase sportu, který je pro ni koníčkem i relaxem. Díky tomu má v 52 letech skvělou postavu.

Reklama:

"Už několik let vůbec nekonzumuji běžný cukr a dělá to pro mě divy. Třikrát týdně chodím na jógu, a když nemám zrovna hektický den, tak se snažím ráno 20 minut meditovat," řekla Heather Grahamová pro magazín Women's Health, jakým způsobem se udržuje v kondici. Má ráda ale také běh a dlouhé procházky.

Že dřina a odpírání nesou své ovoce, dokázala herečka na pláži v Los Angeles, kde se ukázala v bikinách. Vystavila v nich štíhlé nohy a ploché bříško, neskrývala ale také nedokonalosti. Uvolněnější kůže k jejímu věku patří a ona sama chce, aby to její vrstevnice věděly a nestyděly se za ni.

"Jsem stále žhavá a můžu si dovolit, co chci. Sledovat, co si o mně lidé myslí a co by chtěli, abych dělala, je moc depresivní. Společnost je upjatá, tak proč si nevytvořit vlastní pravidla," dodala herečka, pro kterou je věk skutečně jen číslem a která se nezajímá o to, co si lidé myslí o jejích nedokonalostech.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: