Reklama:

Slavnější bych být nechtěl. Lidé dokázali být opravdu zlí, připustil televizní ženich Radek Stöber

Televizní ženich Radek Stöber
Televizní ženich Radek Stöber
Foto: se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2021

V experimentální reality show, ve které účastníkům měla věda najít lásku, se proslavil Radek Stöber (33). Ten prokazoval, že u muži umí být citliví a čas od času proto čelil nepříjemným komentářům ze strany diváků. Do podobného pořadu už by nikdy nešel a připouští, že po negativní odezvě musel přestat číst komentáře v diskuzích na sociálních sítích. "Dnes mi lidé píšou jenom pozitivně. Těší mě, když se se mnou lidi dělí třeba o to, jak mají skvělý život," řekl Radek Stöber pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Radek Stöber byl jedním z účastníků svatební reality show, na které byla upírána velká pozornost veřejnosti. Získal si spoustu fanoušků, ale také se objevila řada lidí, kterým do oka úplně nepadl. Kvůli nim pak přestal číst diskuze na sociálních sítích, přiznal ale, že šlo jen o internetové hrdiny a k osobní konfrontaci s divákem, kterému nebyl sympatický, nikdy nedošlo.

Velká část pozornosti už opadla, to Radek oceňuje. "Bylo mi to nepříjemné v době, kdy se show vysílala a v médiích se psaly různé věci. Lidé, kteří je komentovali, dokázali být opravdu hnusní, tak jsem to radši přestal číst. Jinak se mi na ulici nestalo, že by mi někdo nadával. Dnes mi lidé píšou jenom pozitivně. Těší mě, když se se mnou lidi dělí třeba o to, jak mají skvělý život. Já dávám radost mezi ně a oni mi odepisujou, to je příjemné," řekl pro ŽivotvČesku.cz optimistický televizní ženich.

Reklama:

Míra slávy, kterou nyní Radek má, mu bohatě stačí. "Na základě toho, co jsem zažil, bych nechtěl být ještě slavnější, abych si třeba nemohl jít v klidu ani nakoupit. V téhle míře to celkem jde. Do takové reality show bych už určitě nešel, tohle mi stačilo. Kdysi dávno jsem chtěl jít do Big Brothera nebo do VyVolených, ale byl jsem ještě moc mladý, po této zkušenosti bych do toho už nešel. Co bych chtěl zkusit, tak Kdo přežije, žít na ostrově, plnit úkoly. Do originálu bych ale musel umět perfektně anglicky (směje se)," prozradil dobrodruh Radek Stöber pro ŽivotvČesku.cz.

I televizního ženicha Radka zasáhla pandemie koronaviru. Sám nemoc covid-19 nedávno prodělal a jako sportovní fanoušek je nešťastný především z toho, že nemohl jít na žádné utkání. Doufá, že přes léto se zvýší míra proočkovanosti a situace pak nebude tak špatná, jako byla ještě v předchozích týdnech.

"Některá ta opatření mi přijdou zbytečná, moc přiostřená a postavená na hlavu. Osobně jsem covid-19 sám prožil, byl jsem zavřený 14 dní v karanténě, špatně mi bylo asi 5 dní. Znám pár lidí, kteří s tím zemřeli. Nemohl jsem chodit na fotbal, na hokej, jak jsem zvyklý. Jsem věrný fanoušek, mám permanentku už třetím nebo čtvrtým rokem a za poslední sezónu jsem byl jen na dvou zápasech. Dotklo se mě to, ale na druhou stranu, život jde dál. Teď už snad bude po létě proočkovanost taková, že to půjde pryč," dodal pro ŽivotvČesku.cz sympatický televizní ženich Radek Stöber.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: