Slavný šéfkuchař Gordon Ramsay má v dceři kopii. Matilda roste do neuvěřitelné krásy, talent zdědila po otci

Profimedia
Šéfkuchař Gordon Ramsay s dcerou Matildou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 7. 2021

Legendární šéfkuchař a televizní hvězda Gordon Ramsay (54) je otcem celkem pěti dětí, z nichž některé jdou v jeho stopách. Zatím nejvýrazněji na sebe upozornila Matilda (19), která po tatínkovi zdědila kuchařské nadání a je krásnou mladou ženou. Brzy se sama objeví v televizní kulinářské soutěži MasterChef, v jejíž britské verzi je Ramsay porotcem.

Gordon Ramsay, známý například z pořadu Pekelná kuchyně či britské verze soutěže MasterChef, má celkem pět dětí. Všechny už od útlého věku učí vařit, ale devatenáctiletá Matilda projevuje o gastronomii neobyčejný zájem a už jako dítě se díky své vášni k jídlu stala hvězdou, když měla s otcem společný pořad.

Slavný šéfkuchař umí být ve svých pořadech často velmi neomalený a kritiku nevyjadřuje zrovna jemným způsobem. Drsnými slovy nešetří ani doma. "Když se mi jídlo nepovede, nebo do něj dám třeba jen málo koření, pustí se do mě. Ale já nejsem soutěžící nebo někdo, kdo si ho pozval do restaurace na inspekci, jsem jeho dcera, nebojím se a oplácím mu to," řekla Matilda Ramsayová v pořadu This Morning.

Matilda a Gordon se skutečně nešetří, a to nejen doma, ale i v televizi. "Vařit mě naučil Jamie Oliver," prohlásila devatenáctiletá dívka v televizním pořadu Big Chef Little Chef. Ramsay po tomto výroku zůstal stát jako opařený a tato epizoda pobavila diváky po celé Británii.

"Samozřejmě mi táta sprostě nenadává a není ani hrubý, ale umí na mě zařvat, zrudne jako v televizi. Vařit pro něj není zrovna med, když je doma mamka, tak to raději nechávám na ní. K ní se totiž chová jako andílek a neřekl by jí křivého slova," zasmála se Matilda, přezdívaná Tilly, která už v patnácti letech vydala svou první kuchařskou knihu.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

V nejbližší době se mohou o kuchařském nadání Matildy Ramsayové přesvědčit australští diváci soutěže MasterChef. Bude natočena speciální série se slavnými účastníky a jednou z nich bude právě dcera Gordona. "Mám z pozvání do této show neuvěřitelnou radost a těším se, jak si zasoutěžím," svěřila se mladá a krásná kuchařka na sociální síti, kde ukazuje i fotografie ze svého soukromého života.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu