Slova o dávné zradě. Jana Adamcová vysvětlila, proč po dovolené mlčí. O rozvodové situaci promluvil manžel

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Okouzlující manželka režiséra Jiřího Adamce (73) a žena, která s profesionální grácii zvládá pracovat jako mluvčí vlády, přiznala, že se jí stýská po velkých rozhovorech pro ženy, že jí to chybí, ale nyní není vhodná doba. "Já to teď kvůli práci nemohu dělat, musím odmítat všechny rozhovory a všechny žádosti o ně. Mám jich hodně, mrzí mě to, jsem na to zvyklá, někdy mi to i chybí, ale bohužel... Každá práce má nějaká omezení," sympaticky a otevřeně vysvětlila Jana Adamcová (49) pro ŽivotvČesku.cz, jaká je situace před volbami.

Zkušená moderátorka a výřečná mluvčí Úřadu vlády Jana Adamcová (49) vždy ráda dávala rozhovory, aby její fanoušci věděli, jak žije a jak smýšlí o světě. S tím vším je ale bohužel na nějaký čas konec. Jana Adamcová se omluvila s tím, že do říjnových voleb situace rozhovorům není nakloněna. Kdo chce vědět, jak tato úspěšná okouzlující dáma nyní žije, může sledovat její facebookovou stránku, kde ze svého života ukazuje drobné střípky vyvolávající emoce i otazníky.

"Díky za obrovskou podporu, vidím, že si o mě děláte starost. Tak prosím vás, vše je ok, určitě už se vám to taky někdy stalo. Dávná zrada a nůž do zad, který zabolel ve chvíli, kdy vyplul na povrch. Zabolel teda hodně, to je fakt, ale dneska už zase svítí slunce. A kdyby přestalo, tak vyjedeme na chvilku někam na jih a zase se aspoň trochu ohřejeme," napsala svým sledujícím.

Pro ŽivotvČesku.cz pak vysvětlila, že na povídání o životě aktuálně není vhodná doba. Prý možná po volbách bude situace jiná a Jana Adamcová bude moci zase dávat krásné rozhovory plné ženských rad i lidské moudrosti. Velký rozhovor pro ŽivotvČesku.cz odmítla s tím, že by mluvila tuze ráda, ale nyní prostě nemůže.

"Já to nyní kvůli práci nemohu dělat, já musím odmítat všechny žádosti o rozhovory. Mám jich hodně, mrzí mě to, jsem na to zvyklá, někdy mi to i chybí, ale bohužel..." omluvila se manželka slavného režiséra, s nímž se nerozvádí, jak se nedávno spekulovalo. Jiří Adamec pro ŽivotvČesku.cz před týdnem řekl, že řeči o rozvodu jsou nesmysly. Možná po volbách bude moci o svém soukromí promluvit i Jana Adamcová, která nemá nyní rozhovory »posvěcené«.

"Mě by rozhovor na téma diety i bavil, ale v tuto chvíli vím, že to nemám »posvěcené«, ať by se to povídání týkalo čehokoli. Počkejme po volbách, jak se situace vyvine, zda budu, nebudu, kde budu, co budu dělat... Rozhovor dám kdykoliv ráda, ale nyní to prostě nejde. Každá práce má nějaká omezení," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dáma, které má krásnou vysportovanou figuru a málokdo by tipoval, že v zimě jí bude už 50 let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.