Slova o složení nové poroty: Aleš Háma promluvil o sedmé řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas

Aleš Háma si v show vyzkoušel novou roli
Aleš Háma si v show vyzkoušel novou roli
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

V porotě populární pěvecké reality show, kterou vysílá nejsledovanější tuzemská komerční stanice pravidelně usedá v roli porotce. A nebylo tomu jinak v sobotu, kdy se na obrazovkách objevil první díl sedmé řady. "Hodně jsem si to užil," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický herec a moderátor. Aleš Háma (47).

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas v sobotu jednoznačně ovládla zpěvačka Bára Basiková, která bravurně zazpívala skladbu Dance Monkey od zpěvačky Tones And I a právem zvítězila.

Porota žasla, jak skvěle se s velmi těžkou písní Bára popasovala. A na její hlas, ale i kostým padala velká chvála. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila porotce Aleše Hámu, jak si start nové řady užil.

"První díl sedmé řady jsem si hodně užil. Ale i parádní je nové složení poroty. Když bych to tedy zhodnotil celkově, tak pro mě to byl skvělý start nové sezony a myslím, že lidé se dočkají ještě skvělých proměn a výkonů," řekl pro ŽivotvČesku.cz Aleš Háma, který je v sedmé řadě jediným porotcem z předchozí řady.

Show moderuje nově Vladimír Polívka a v porotě usedli kromě Hámy, Eva Burešová a dosavadní moderátor Ondřej Sokol. Také Marek Lambora.

Soutěžící sedmé řady jsou Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.