Slovensko: Znásilňovač ovcí dostal doživotí. Zvířata zneužíval 26 let

Znásilňovat ovcí
Znásilňovat ovcí
Foto: Facebook
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 4. 2020

Slováka usvědčili z trestného činu týrání zvířat, kterého se podle obžaloby dopustil 37krát. Ve skutečnosti ale měl s ovcemi pohlavní styk 117krát. Dostal nejvyšší možný trest, tedy doživotí, informoval deník Košická hvězda. Popravy jsou na Slovensku od roku 1990 nelegální.

Igor Pažický (63), bača v důchodu, půjde sedět na doživotí. Od roku 1993 totiž měl pohlavní styk se svými ovcemi proti jejich vůli, navíc se této zvrhlosti dopouštěl přímo na louce, nikoliv ve stáji, kde by nebyl nolik na očích.

Podle Košické hvězdy mu pod rukama prošlo 117 ovcí, usvědčili ho ale ze zneužití pouze 37 z nich. Přesto to stačí na doživotní trest. Pažický má přitom štěstí, že trest smrti je už třicet let nelegální.

Rodinná tradice

Bača se u soudu bránil s tím, že ovce se sexem vždy souhlasily a kdyby nebyl dopaden policií, nikdy by s tím nepřestal. "Říkat, že sex s ovcí je na Slovensku zločin, je těžké pokrytectví. Každý to dělá. Všichni Slováci to udělali za život aspoň jednou. A každý o tom ví. Je to naše přirozené právo," prohlásil Pažický před soudem.

"Když jsem spal s ovcí poprvé, byli u toho moji bratři, náš otec, jeho bratři a také jejich otec, tedy náš dědeček. Máme to prostě v genech," snažil se hájit své zvrhlé chování.

Soudkyni jeho slova ale neobměkčila. Jde sedět a už s tím nic nenadělá.

Poznámka: Tuto zprávu se nepodařilo zcela ověřit, je proto zařazena do rubriky fake news a slouží výhradně k pobavení. Rozhodně by ji nikdo neměl brát vážně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.