Slunečná se vrací, Bára Jánová otevřeně: Chlapi se mě bojí, nabídky na rande nedostávám, říká

Herečka Bára Jánová
Herečka Bára Jánová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2020

Populární televizní seriál se vrací na obrazovky. Barbora Jánová (31) se v poslední době zapsala do povědomí diváků rolí potvory Sylvy v seriálu. A možná kvůli tomu se jí muži vyhýbají obloukem, také protože není sama. "Jsem zadaná, chlapi se mě bojí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Herečka v divácky atraktivním seriálu ztvárňuje jednu z předních rolí. Coby vypočítavá Sylva divákům pije krev na televizní obrazovce. Když se ale Báry zeptáte, jak si natáčení užívá, zjihne.

"Moc si natáčení užívám, teď jsme měli týden volno a musím říct, že jsem se už těšila zpátky. Máme toho před sebou dost. Jinak jsme točili skoro celé prázdniny," řekla pro ŽivotvČesku.cz velmi populární herečka.

Bára se netají tím, co jí role seriálové mrchy dala. "Mnoho nových přátel a kontaktů a popularitu, která je v něčem dobrá a v něčem horší. A otevřelo se mi mnoho dalších dveří a možností," upřesnila.

Herečka se rozpovídala i o tom, že je zadaná s partnerem Vítězslavem Bečkou (25). Nejen kvůli postavě potvory, ale i kvůli tomu, že její srdce bije jen pro jednoho muže, o ní prý ostatní muži nemají zájem.

"Jsem zadaná a všichni to ví. Takže všichni se mě bojí," dodala pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem hvězda známého seriálu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.