Slzy pro sestru Charlotte: Autentické záběry zlomené Ornelly Koktové

Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 4. 2024

Již třetí den médii rezonuje kauza kolem Charlotte Štikové, která měla údajně přespávat na ulici ve zbídačeném stavu. O potížích své dcery s narkotiky promluvila sama Charlottina matka Monika Binias ve svém podcastu. Ve středu ale vše uvedla na pravou míru. Pro ŽivotvČesku.cz blondýnka, která žije dlouhodobě v zahraničí, uvedla, že její dcera již drogy neužívá, ba naopak se pomalu, ale jistě dostává ze dna nahoru. Jako důkaz zveřejnila aktuální snímek, na kterém je s dcerou při natáčení svého podcastu. Mezitím ale Ornella Koktová, starší sestra Charlotte Štikové, ukázala na svém instagramovém profilu to, jak ji zprávy o špatném stavu sestry dostaly. Slzy a vzpomínky na šťastné dětství se sestrou sdílela v takzvaném příběhu.

Ornella Koktová již dříve tvrdila, že se svou sestrou není v kontaktu a že o ní nic neví. Dá se tedy usuzovat, že ji stejně jako veřejnost šokovaly snímky, které vypovídaly o tom, že Charlotte se vydala na špatnou životní cestu. Snímek vyhublé Charlotte v přítomnosti pochybných existencí ale podle Moniky Binias zveřejnila známá provokatérka a účastnice různých reality show Eva Feuereislová, která na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem »Plastic Queen«.

"Jde o staré fotky, teď jsem s ní strávila víkend a rozhodně tak nevypadá. Jsme v každodenním kontaktu. Vím, že na tom pracuje, v současnosti se stav Charlotty zlepšuje," řekla pro ŽivotvČesku.cz Binias s tím, že situaci řeší i s odborníky. Aby dokázala, že její dcera je na dobré cestě, sdílela její aktuální fotografii, kde se Charlotte usmívá a vypadá senzačně.

Nových informací o sestře si zřejmě ale nevšimla Ornella Koktová, která včerejších pár »storýček« na sociální síti Instagram věnovala vzpomínkám na dětství se Charlotte a ukázce svého smutku. Slzy pro sestru sdílela se svými fanoušky. Z dnešního pohledu to ale spíše vyznívá, že influencerka smutnila zbytečně. Zdá se, že Charlotte má to nejhorší za sebou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.