Smrt prince Philipa nese královna Alžběta II. statečně. Vědma popsala, co ovdovělou panovnici čeká

Královna Alžběta II. a její manžel princ Philip
Královna Alžběta II. a její manžel princ Philip
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 4. 2021

Královna Alžběta II. (94) přišla minulý týden o milovaného manžela. Princ Philip zemřel ve věku 99 let a většinu svého života strávil právě po královny boku. Přestože byl v pozadí, není tajemstvím, že jí byl velkou oporou. Podle vědmy nyní královnu čeká cesta za sebepoznáním a smrt manžela ji bolí, ale vyrovnává se s ní statečně. "Když Alžběta II. přišla o prince Philipa, bude muset sama sebe poznávat v aspektech, ve kterých ji doplňoval," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Minulý týden v pátek zemřel v 99 letech princ Philip, manžel britské královny. Alžběta II. ovdověla a přišla tak o muže, který jí byl dlouhá léta oporou i v těch nejsložitějších časech. Podle vyjádření královské rodiny nese královna smrt svého milovaného statečně. Slova rodiny pro ŽivotvČesku.cz potvrdila tarotem vědma Helen Stanku.

"Na královnu mi vyšla Královna holí, což je karta, jež říká, že může lidi milovat, aniž by je potřebovala vlastnit. Jde o mistrovství sebepoznání a když Alžběta II. přišla o prince Philipa, bude muset sama sebe poznávat v aspektech, ve kterých ji doplňoval. Na spoustu věcí teď bude sama," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma.

Královna Alžběta II. si prošla už mnoha bolestnými událostmi a momenty, které pro ni jakožto pro panovnici nebyly příjemné. Vzpomeňme například smrt jejího otce, tragický skon princezny Diany, obvinění syna Andrewa z obtěžování či v neposlední řadě kritiku, jíž celá rodina čelí po rozhovoru Meghan Markleové a prince Harryho. Vše dokázala ustát se ctí.

"Královna holí je velmi silná karta. Jedna věc je smutek, druhá věc je určitá síla. Alběta II. prožívá bolest z Philipova odchodu, ale je velmi statečná. Určitě tu s námi ještě chvíli bude, dlouhověkost má i v rodině," předpověděla britské královně pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.