Smrt prince Philipa obklopena čísly. Zemřel ve věku 99 let, v 9 hodin ráno, 9. dubna. Promluvila vědma

Princ Philip
Princ Philip
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 4. 2021

Princ Philip zemřel ve věku 99 let v 9 hodin ráno, k jeho skonu došlo 9. dubna, což je shodou okolností 99. den letošního roku. Smrt vévody z Edinburgu je tak obklopena devítkami, vzhledem k jeho životu ovšem podle vědmy nejde o žádnou záhadu. "Devítka je spojená s tarotovou kartou Poustevník a poustevník je člověk, jež hledá životní moudro, zasvěcení, vlastní cestu a něčím jde i druhým lidem příkladem," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku a vysvětlila princův život ve spleti devítek.

Minulý týden v pátek zemřel princ Philip, vévoda z Edinburgu a manžel britské královny. Ačkoliv většinu svého života strávil v jejím stínu, pro ni byl světlem. Jeho smrt byla obklopena devítkami - zemřel ve věku 99 let, v 9 hodin ráno, 9. dubna, což byl shodou okolností 99. den letošního roku. Vědma Helen Stanku vysvětlila, proč tomu tak je.

"Samé devítky hodnotí jeho život v tom, že sám procházel svou cestou, svým učením. Devítka je spojená s tarotovou kartou Poustevník a to je člověk, jež hledá životní moudro, zasvěcení, vlastní cestu a něčím jde i druhým lidem příkladem. Princ Philip stál většinou v pozadí královny, ale přitom jí svítil na cestu. Poustevník má na kartě v ruce hůl a lucernu. Okolí dosazuje tyto osoby do vůdčích pozic, ať se jim to líbí, nebo ne, protože díky své ustálenosti a velikosti vzbuzují respekt a vyvolávají pocit jistoty. Možná nejsou ochotni komunikovat, ani se ujmout vedení tam, kde postrádají významnější důvody, ale než učiní další krok, snaží se vždy ukončit vše, co souvisí s minulostí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Že se vědma nemýlí dokazuje například to, že aby se princ Philip mohl oženit se svou milovanou Alžbětou, vzdal se všech svých původních titulů. Díky tomu, že ukončil vše související s minulostí, se poté mohl stát vévodou z Edinburgu, Jeho královskou výsostí a britským princem.

To, jakým způsobem princ Philip žil, bylo důvodem, že jeho smrt byla obklopena číslem 9. "Jednou z afirmací související s kartou Poustevník je, že ten člověk cítí, že vše má hlubší význam a smysl. Tam, kde je něco důležité, nikdy neustupuje a to k němu přesně sedělo. Na základě synchronicit jeho života se to podepsalo i na jeho odchodu," popsala pro ŽivotvČesku.cz vědma.

Princův život nebyl obzvláště v dětství a před sňatkem s Alžbětou jednoduchý. Jeho matka byla neslyšící, později trpěla maniodepresivní psychózou. Britové ho odmítali přijmout kvůli německým kořenům a příbuzným, jež bojovali po boku nacistů. Zároveň ale zažil řadu krásných momentů, například narození svých 4 dětí. "Musel si projít různými zkouškami, Devítka mečů je krutost, potom Devítka pohárů, to je naopak radost, kterou rovněž zažil. Pak měl duchovní sílu, kterou reprezentuje Devět holí. Devítka disků pak prezentuje zisk na všech úrovních, to měl také," doplnila pro ŽivotvČesku.cz vědma a odbornice na tarot Helen Stanku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.