Smutek v rodině. Maroši Kramárovi zemřel milovaný otec. Slavnému herci bylo 92 let

Herec a moderátor Maroš Kramár
Herec a moderátor Maroš Kramár
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2020

Moderátor a herec Maroš Kramár (61) prožívá velmi těžké a smutné období. Zemřel mu jeho milovaný tatínek, kterého lidé znají jako slovenského herce Jána Kramára. Bylo mu úctyhodných 92 let.

O úmrtí otce Maroš informoval na sociální síti. "Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk. Budu rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapalte svíčku na jeho památku,“ napsal Kramár a připojil snímek, na němž je s otcem.

Pod příspěvek se vyjádřila s kondolencí řada lidí, mezi nimi třeba slovenský politik Boris Kollár, který se zotavuje v nemocnici po vážné autonehodě.

Dnes sme sa rozlúčili s mojím milovaným tatinom. Bol to úžasný človek. Budem rád ak mu venujete tichu spomienku a zapálite sviečku na jeho pamiatku. Ďakujem! 😢

Zveřejnil(a) Maros Kramar dne Sobota 28. listopadu 2020

Slovenská média před několika dny přinesla informace o tom, že stav otce herce je špatný. Musel být převezen do nemocnice. U lůžka se u něj obětavě střídaly jeho dvě děti – syn Maroš a dcera Jana.

Ján Kramár byl od roku 1954 starším členem souboru bratislavské Nové scény. Odehrál také řadu televizních a filmových rolí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.