Smutná rána pro Kelly Family. Slavná členka zemřela po krátké nemoci. Vzpomíná moderátor

Kapela Kelly Family
Kapela Kelly Family
Foto: Profimedia.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2021

Ve věku 45 let zemřela po krátké nemoci Barby Kelly, která byla roky členkou slavné irské kapely The Kelly Family. "Je mi to líto," uvedl pro ŽivotvČesku.cz hudebník Michael Viktořík, který uváděl hitparádu, která slavnou irskou rodinu proslavila v Česku.

Smutnou zprávu o odchodu Barby Kelly uveřejnili členové slavné hudební rodiny na sociální síti. "Naše milovaná sestra Barby nás opustila po krátké nemoci. V tuto chvíli nebudeme dávat žádná další prohlášení, protože všichni truchlíme nad touto velkou ztrátou. Barby nám všem bude neuvěřitelně chybět a budeme ji nadále mít v našich srdcích, a to navždy," stojí v oficiálním prohlášení.

Barby Kelly byla součástí dobře fungující hudební mašiny až do roku 2002. Kromě zpěvu hrála také na kytaru a perkuse. V posledních několika letech žila v ústraní a na koncertech se již neobjevovala.

"Je mi to líto. Ale musím také říct, že hudebně jsem byl na té druhé straně, než je Kelly Family. Lidé mě hodně spojují s hitparádou ESO, ale popravdě řečeno jsem se v té době zajímal o jiné kapely. Ale Kelly Family byl prostě fenomén, a že pocházeli z Irska ví každý," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michael Viktořík, který kultovní hitparádu jeden čas uváděl. Spolu s diváky si tak mohl poslechnout slavné hity jako I Can’t Help Myself, An Angel či Fell In Love With An Alien.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu