Smutný závěr Vánoc u Veroniky Žilkové. Zemřela její milovaná maminka Olga, bylo jí 98 let

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2022

Nejsmutnější závěr Vánoc prožívá herečka Veronika Žilková (61) s rodinou. Krátce po Štědrém dnu zemřela její milovaná maminka Olga, které bylo úctyhodných 98 let. Smutnou zprávu zveřejnila na sociální síti vnučka Agáta Hanychová (37). O horším zdraví seniorky vypovídá i květnová událost, kdy influencerka volala babičce záchrannou službu. Pro ŽivotvČesku.cz tehdy uvedla, že šlo o lehkou indispozici.

"R.I.P naše milovaná babička, prababička a maminka dnes odešla v klidu do nebe," napsala Agáta Hanychová na svůj instagramový profil k černobílé fotografii babičky Olgy Žilkové, kterou bezmezně milovala a ráda s ní trávila čas. Mnohdy pro ni byla velkou životní inspirací.

V poslední době rodina měla velké obavy o zdraví ženy, která se pyšnila úctyhodným věkem. V loňském červenci musela být na týden hospitalizovaná kvůli nemoci, kterou trpěla dlouhé roky, předtím se v roce 2015 do nemocnice dostala, když si nešťastně zlomila stehenní kost v krčku.

Olga Žilková měla celkem tři děti a deset vnoučat. I přes horší zdraví, které se s věkem dostavuje, nikdo z rodiny nečekal, že by mohla nastat smutná chvíle krátce po Štědrém dnu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.