Reklama:

Snímek, který dojme každého rodiče: Takhle vedl otec Roman Prymula svou dceru k oltáři. V bílých šatech byla krásná

Roman Prymula s dcerou Karolínou
Roman Prymula s dcerou Karolínou
Foto: Se svolením Romana Prymuly
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2021

Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula (57) v sobotu zažil jeden z nejdojemnějších dnů ve svém životě. Jeho krásná dcera Karolína (31) se provdala a z uznávaného epidemiologa je oficiálně tchán. "V sobotu 14. srpna si v Chateau Savoia řekli své ano Karolína Prymulová a Jirka Kostlán," prozradil v současnosti šéf říčanské kliniky a poradce prezidenta Miloše Zemana (76) pro ŽivotvČesku.cz. Exkluzivní snímek exministr poskytl redakci.

Reklama:

Svatebčanů rozhodně nebylo jako šafránu, ale naopak velkolepé události přihlížely desítky pozvaných. "V kruhu rodiny a nejbližších přátel jsme oslavili vstup snoubenců do manželského života. Pro mne to byl velmi příjemný až dojemný okamžik a velmi jsem si ho užil," popsal velký den své milované dcery pro ŽivotvČesku.cz epidemiolog Roman Prymula s tím, že šlo pro něj jako pro otce o nezapomenutelný moment.

Reklama:

Manžel dcery epidemiologa Jiří Kostlán je vystudovaný architekt a také je uveden na webových stránkách ODS jako člen oblastního sdružení Hradec Králové. S Karolínou Prymulovou se zasnoubil v červenci loňského roku.

Už na podzim loňského roku začala některá média šířit, že dcera Romana Prymuly se provdala. Informace ale tou dobou nebyla pravdivá. "Je to absolutní nesmysl. Lidé by neměli věřit dezinformacím," vyvrátil tehdejší zprávy pro ŽivotvČesku.cz bývalý ministr zdravotnictví s tím, že na vdavky si musí jeho dcera ještě rok počkat.

Na vytouženou svatbu nyní konečně došlo a jednatřicetiletá Karolína se stala vdanou paní. Informaci potvrdil v neděli sám pyšný otec a nyní už i oficiální tchán. "Měl jsem nyní krátkou dovolenou. Tedy dovolenou… Vdával jsem dceru," sdělil Roman Prymula pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: