Snímek, který je už jen vzpomínkou. Jiří Paroubek se tajně rozvedl s krásnou Petrou. Konec manželství přiznal až teď

Jiří Paroubek s bývalou manželkou
Jiří Paroubek s bývalou manželkou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2021

Po více než čtyřech letech soudních tahanic došlo k rozvodu manželů Paroubkových. V minulém týdnu byl jejich manželský svazek oficiálně ukončen, navíc došlo k vzájemné dohodě ohledně rozdělení majetku. "Minulý pátek došlo k rozvodu Obvodním soudem pro Prahu 5, bylo dosaženo dohody o narovnání a tím je celá věc uzavřena," okomentoval bývalý politik pro ŽivotvČesku.cz definitivní uzavření krachu manželství.

Rozvodové řízení dopadlo až napočtvrté. Tři předchozí stání se neuskutečnila. První v dubnu bylo zrušeno kvůli nemoci Petry Paroubkové, druhý termín byl stanoven na konec srpna, ale ani tentokrát se manželka bývalého politika z důvodu nemoci nemohla dostavit. Třetí stání stanovené na úvod listopadu muselo být přesunuto opět z důvodu nemoci, ale tentokrát soudkyně. Uspěl až čtvrtý vypsaný termín.

K dotazu, jak by více než čtyři roky, během nichž došlo k několika soudním stáním, Jiří Paroubek shrnul, řekl jen, že je zvyklý na stresové situace. "Jsem zvyklý pracovat pod tlakem, takže si umím na takové situace a věci poměrně rychle zvyknout," dodal pro ŽivotvČesku.cz někdejší předseda vlády, který žádost o rozvod podal jako bývalý premiér v březnu 2017.

U soudu Petra Paroubková podle informací redakce nebyla, dostavil se jen její právní zástupce. Oproti tomu její exmanžel se do soudní síně dostavil v doprovodu svého advokáta.

Přesně 17. listopadu 2007 se Jiří Paroubek oženil s tlumočnicí Petrou Kováčovou (po svatbě přijala příjmení Paroubková), s níž navázal vztah během trvání svého manželství se Zuzanou Paroubkovou (64), ale údajně až poté, co manželce oznámil přání se rozvést. V roce 2009 se jim narodila dcera Margarita.

V únoru 2017 však bývalého politika jeho druhá manželka opustila. V průběhu roku 2017 začalo mediálně sledované rozvodové řízení. Paroubkovou novou přítelkyní se později stala bývalá poslankyně ČSSD Gabriela Kalábková, se kterou tvoří partnerskou dvojici.

Herec a komik Luděk Sobota (78) je už více než 40 let ženatý s Adrianou Sobotovou (60), s ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu