Snímek, který je víc než hříšný. Vlaďka Erbová ukázala své tělo v plavkách, zahalují jen to nejnutnější

Vlaďka Erbová
Vlaďka Erbová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2022

Vlaďka Erbová v červenci oslaví 41. narozeniny, přesto vypadá stále neuvěřitelně dobře. Náznaky stárnutí by na jejích fotografiích člověk těžko pohledal. Přiznává ovšem, že kromě používání vhodné kosmetiky a pohybu nedělá nic speciálního. "Každý člověk má své charisma a vytváří ho energií, kterou vyzařuje," netajila se pro ŽivotvČesku.cz modelka.

Modelka Vlaďka Erbová bude v červenci slavit své jednačtyřicáté narozeniny, z věku se ale nehroutí a myslí si, že právě dobrý vnitřní pocit je jejím receptem proti stárnutí. Nic výjimečného totiž pro udržení mladistvého vzhledu nedělá, jak sama říká. Žádné plastiky u ní nepřipadají v úvahu. Používá běžnou kosmetiku a myslí na příjemné věci.

"Snažím se být pozitivní a nedělám nic zásadního. Používám kosmetiku určenou k mému věku, dávám pozor na odličování a na to, co na svůj obličej dávám, to je asi to jediné. Stárnu jako všechny ostatní ženy," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická modelka.

Podle modelky si lze v každém věku něco užívat. "Každé období ženy má svá pro a proti, ale moje vyzrálost je to, co si teď nejvíc užívám. Když se každá žena cítí dobře a spokojeně, tak to z ní vyzařuje a je pak jedno, kolik jí je a jak vypadá, protože výraz a energie, to co z té ženy jde, je to, co někoho zaujme," popsala pro ŽivotvČesku.cz modelka s osobitým kratičkým sestřihem, čemu se nyní v životě věnuje nejvíce.

Světu showbyznysu se spíše vyhýbá a hodně si vybírá, kde se vůbec ukáže. Podle ní je důvodem to, že se rozhodla věnovat spíše svým dětem - Viktorii (16), jejímž otcem je hokejista Zdeněk Bahenský (36), a Marcusovi (10), kterého má ze vztahu s fotbalistou Tomášem Řepkou (48).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.