Snímek plný lásky: Manželka poprvé odhalila těhotenské bříško, prozradil Roman Vojtek

Roman si užívá požehnaný stav své manželky
Roman si užívá požehnaný stav své manželky
Foto: Archiv Romana Vojtka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2020

Manželé Petra (32) a Roman (48) Vojtkovi očekávají už v listopadu svého prvního společného potomka. Teď se pochlubili rozkošným snímkem, na kterém půvabná Petra poprvé ukázala odhalené těhotenské bříško. "Domů jsem přijel mezi natáčením jen na otočku, spolu nám je dobře," řekl Roman pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé před několika týdny oznámili, že se těší na příchod prvního společného potomka. „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo. Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ uvedla půvabná Petra.

Požehnaný stav si užívá nejen nastávající maminka, ale i populární herec. Důkazem toho je, že když má Roman mezi pracovními závazky chvilku volna, zajede domů, aby se přesvědčil, že je vše v pořádku a jeho milované ženě nic nechybí.

"Točím nový televizní seriál a i když je to asi hodinu od Prahy, tak ten den jsem měl první a poslední obraz v tom dni, takže jsem měl přes odpoledne čas. A protože bylo hezky, tak jsem se stavil u nás doma. Fotka je ze sousedova bazénu a je to vlastně první fotka, kde má manželka odhalené bříško," prozradil Roman Vojtek pro ŽivotvČesku.cz, jak snímek vznikl.

Podle toho, co Roman říká, je evidentní, že rodina je pro něj vším. A na své nejbližší myslí a nepřestává se o ně starat ani v momentě, kdy má pracovní závazky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.