Snímek za všechna slova: Hvězdné setkání Jana Bendiga a krásné Catwoman. Byla to úplná náhoda, říká radostí zaskočený zpěvák

Jan Bendig
Jan Bendig
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2022

Občas o tom, co člověka potká, rozhodnou naprosté maličkosti. Své by o tom mohl vyprávět zpěvák Jan Bendig (28), který dílem náhody potkal na procházce oscarovou herečku Halle Berry (55). "Byl to super zážitek," svěřil se radostně redakci ŽivotvČesku.cz.

Během procházky v parku v Londýně potkala zpěváka Jana Bendiga a jeho přítele Lukáše Rejmona (36) velmi nečekaná událost. Setkali se totiž s hvězdou první třídy, hollywoodskou herečkou Halle Berry, kterou si diváci pamatují z filmů »Halloween« nebo právě legendární »Catwoman« a řady dalších.

"My jsme jen tak šli po parku a viděli jsme v dálce světla a že se tam něco natáčí. Na chvíli jsme se zastavili a dívali jsme se. A já si tam všiml krásné slečny a povídám Lukášovi, jestli to náhodou není ta Catwoman. On si myslel, že určitě ne, ale potom měli herci pauzu a přišli k nám. Samozřejmě jsem měl pravdu, byla to ona," pochlubil se pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig, který se v Česku proslavil v pěvecké talentové soutěži SuperStar.

"Byli hrozně milí, pozdravili se s námi a vyfotili jsme se. Dokonce říkali, že jsme ten den jediní, kdo se ten den vyfotit přišel. A byla to přitom úplná náhoda, původně jsme totiž procházku chtěli směřovat na opačnou stranu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz mladý umělec a bylo znát, že jej setkání s legendární herečkou velice potěšilo.

Půvabná herečka se ve 20. století stala jednou z nejoblíbenějších afroamerických celebrit. Prosadit se v showbyznysu se jí podařilo navzdory tomu, že trpí cukrovkou, téměř neslyší na jedno ucho a po autonehodě má na obličeji poměrně dost jizev.

Halle Berry začínala jako modelka a uspěla také v několika soutěžích krásy. S manželem Gabrielem Aubrym, francouzským modelem, má dvě děti - Nahlu Ariel (14) a Macea Roberta (8).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.