Snímky ze soukromí: Takhle se ženil michelinský kuchař Radek Kašpárek. S krásnou Andreou plánují potomka

Radek Kašpárek s manželkou
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Po rozvodu s manželkou Ditou (41) na manželství nezanevřel. Michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek (38) si v pátek 13. března řekl své »Ano« s krásnou snoubenkou Andreou. Po šesti letech vztahu. Redakce ŽivotvČesku.cz získala exkluzivní snímky z rodinného alba. Sám Kašpárek přiznal, že se s manželkou baví o společném potomkovi.

Sympatický kuchař se řadí ke špičce v oboru. I to je důvod, proč se stal porotcem soutěže pro amatérské kuchaře s názvem MasterChef. I když na televizní obrazovce platí za přísného, v soukromí jde o velkého pohodáře. Pokud jde ale o práci v kuchyni, je naprosto nekompromisní.

"Díky manželce jsem se hodně ale zklidnil," usmíval se Kašpárek, který si svou Andreu vzal po šesti letech vztahu. Zasnoubil se přitom v roce 2017. "Vždycky musím mít něco extra. Chvíli jsem se svatbou otálel, ale o to byla hezčí. Andrea je žena, kterou bezmezně miluji, učím se od ní a je pro můj život velkou motivací. Našel jsem osudovou ženu a jsem za to nesmírně rád," vysekl poklonu své milované manželce, povoláním lékařce, sympatický Radek Kašpárek.

S manželkou plánují prvního společného potomka, i když dohromady mají celkem tři dcery. "Já mám z předchozího manželství dvě dcery a moje manželka jednu. O společném potomkovi se bavíme, přáli bychom si ho," prozradil hvězdný šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz.

Kašpárek se řadí k lidem, kteří se svou obrovskou vůlí, talentem a pečlivostí dokázali vypracovat. V roce 2015 získal prestižní michelinskou hvězdu, kterou dokázal následně dvakrát obhájit. Jak je vidět, daří se mu nejen po pracovní stránce, ale po boku osudové ženy i v soukromí. Na exkluzivní snímky ze svatby Radka Kašpárka a jeho manželky Andrey se podívejte v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.