Snoubenka Cristiana Ronalda Georgina si vyšla na procházku s dcerou v ultra krátkých šortkách. Milovnice salámu na svém pozadí tvrdě dře

Krásná modelka Georgina Rodríguezová
Krásná modelka Georgina Rodríguezová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2023

Snoubenka slavného fotbalisty Cristiana Ronalda Georgina se pyšní obdivuhodnými křivkami. Matka pěti dětí na sobě tvrdě pracuje a výsledky jsou fantastické. Živočišná Španělka, která v dětství tančila, si na procházku s dcerou Esmeraldou vzala velmi krátké šortky, ve kterých vyniklo její dokonalé pozadí a štíhlé nohy. Brunetka nemá postavu snů zadarmo, jelikož se netají tím, že její velkou vášní je jídlo – konkrétně miluje španělské uzeniny, jako je například tradiční chorizo. O přitažlivých křivkách Georginy se zmiňuje i britský deník The Sun.

Hvězda sociálních sítí ví, jak potěšit své fanoušky. Budoucí manželka Cristiana Ronalda si na procházku s dcerou oblékla elastické krátké šortky, které dají vyniknout jejímu perfektně tvarovanému pozadí. Matka pěti dětí pravidelně informuje o svém životě na sociální síti Instagram. "Etapa klidné procházky," napsala Georgina ke snímku s dcerou, která před sebou tlačí dětský kočárek.

Modelka a podnikatelka, jež se svým fanouškům ještě více přiblížila dokumentem »I am Georgina«, který se vysílá na streamovací platformě Netflix, pravidelně cvičí a stará se o to, aby její tělo bylo v té nejlepší formě. Odměnou jsou pak mimo dobrého pocitu i komplimenty od fanoušků, kterých má na Instagramu neuvěřitelných 52 milionů.

Charismatická Španělka v minulosti prohlásila, že se vždy snažila udržet štíhlou postavu kvůli baletu, kterému se odmala věnovala. Krásná bruneta však také přiznala, že se při prvním společném tréninku se svým partnerem Cristianem styděla, jelikož nebyla zdaleka v takové formě, ve které je dnes.

Georgina s rodinou aktuálně žije v Saúdské Arábii, jak píše britský bulvární deník The Sun. Portugalská fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo nyní hraje za tým Saudi Pro League Al-Nassr a Georgina ho chodí na zápasy pravidelně podporovat.

Georgina Ronaldovi porodila celkem tři děti. Kromě dcery Alany byla Georgina těhotná s dvojčaty – jedno z nich ale bohužel krátce po porodu začátkem roku 2022 zemřelo. Šestiletá dvojčata Matea a Evu odnosila páru náhradní matka. S portugalským útočníkem žije i jeho prvorozený syn Cristiano, kterého vzala Georgina za svého, a tak se na svém profilu na sociální síti pyšní titulem šestinásobné maminky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.