Snowboarďák Jaromír Soukup strávil víkend na horách se svým miláčkem. V téměř 55 letech brázdí sjezdovky na prkně

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 2. 2024

Poloviční šéf TV Barrandov Jaromír Soukup má za sebou krásný víkend na horách, jak informoval na sociální síti. Kdyby si někdo myslel, že sjížděl svahy na lyžích způsobem à la paní Radová, šeredně by se mýlil. Podnikatel brázdil kopce na snowboardu a snímek z pauzy v moderním snowboardovém oblečení umístil Soukup na Instagram. Jestlipak lépe jezdí na »prkně«, než boxuje, se asi jeho fanoušci nedozví, po náročném několikatýdenním tréninku na boxerský zápas to ale musela být pro moderátora příjemná změna. Příliš nevydařený zápas s Alešem Bejrem, který se uskutečnil minulou sobotu, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz zkušený zápasník MMA a kulturista Filip Grznár.

Jaromír Soukup se toho nebojí. Téměř za dva týdny oslaví 55. narozeniny, na svůj věk se ale příliš nechová. Je obdivuhodné, že přijal výzvu a utkal se s psychopatem Bejrem v rámci boxerského zápasu. I když mu většina zasvěcenců příliš nevěřila, od mnoha lidí se dočkal obdivu, že do toho ve svém věku vůbec šel.

Nyní mediální magnát překvapil dalším –⁠⁠⁠⁠⁠ dalo by se říci na jeho věk adrenalinovým sportem –⁠⁠⁠⁠⁠ snowboardingem. I když neprozradil, s kým víkend na horách strávil, ke snímku připsal: "Krásný víkend to byl." Jako jediného parťáka, který ho na horách doprovázel, přiznal svého rotvajlera.

Obdivu se Jaromír Soukup dočkal od svých sledujících, kteří ho označili za "kaskadéra" či za "frajera". Uznání mu ale patřilo i před ostře sledovaným zápasem s Alešem Bejrem. Pro ŽivotvČesku.cz mu vyjádřil obdiv i úspěšný boxer Zdeněk Chládek. "Obdivuhodné je, že do toho pan Soukup jde. Ale technika je bohužel strašná, údery nedotažené, pohyb taky nic moc. Vím, že je turnaj postavený zejména na show. Tak snad to bude proti soupeři stačit," sdělil sportovec před soubojem.

Zápas byl opravdu postavený jen na show, a i když Soukup zvítězil, se sportovním výkonem to nemělo nic společného, což pro ŽivotvČesku.cz zdůraznil i zápasník MMA a kulturista Filip Grznár. "Byla to ostuda. Podle mě Bejr marketingově fungoval dobře, ale tohle šlo za čáru, což poškozuje hlavně organizaci, která zápasy pořádá. Je to velká škoda. Všichni se těšili na dobrý zápas," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Grznár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.