Šokující záběry zuřivé rvačky v Bratislavě na Slovensku: Dvě modelky se porvaly před barem. Vzduchem létaly tvrdé pěsti, kopance a příčesky

Jedna z účastnic bitky Crystal Fosterová
Jedna z účastnic bitky Crystal Fosterová
Foto: Profimedia
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Bratislavský bar se stal dějištěm velmi nečekané bitky, kterou přítomní sledující zachytili na své mobilní telefony. Videa z incidentu před barem Mow se tak staly hitem na sociálních sítích. Hlavními aktérkami děsivého pěstního souboje, při němž létaly vzduchem i příčesky, byly dvě glamour modelky, původně kamarádky, které do slovenské metropole přicestovaly společně, Crystal Fosterová a Beth Adamsová.

Na pátek 13. května jen tak nezapomenou účastníci pouliční bitky dvou britských modelek, které byly pozvány do Bratislavy, aby na místě podle informací portálu The Sun udělaly promo tamnímu baru. A právě noc nesoucí stigma smolného data dostála v případě Crystal Fosterové a Beth Adamsové své pověsti.

Potetované blondýny do slovenské metropole přiletěly jako kamarádky, to se však změnilo během party v baru nacházejícího se v malebném prostředí historické části Bratislavy. Co řádění vyumělkovaných krasavic předcházelo, není jasné.

"Jsme modelky a letěly jsme tam spolu. Beth byla prostě moc opilá a k potyčce mezi mnou a jí nemělo dojít," řekla pro britský deník The Sun Crystal Fosterová. O brutalitě celé potyčky mezi hvězdami filmů pro dospělé svědčí skutečnost, že incidentem se v současnosti zabývá tamní policie. "To, že mě dnes ráno vyslýchala policie, bylo skvělé, zvlášť když se mě zeptali, čím se živím," komentovala událost podle deníku Beth Adamsová.

Na záběrech z videa, které se šíří na sociálních sítích, je vidět, jak se do sebe pustily dvě dívky v bílých šatech a botách na vysokých podpatcích a během několika vteřin začaly létat vzduchem jejich blond příčesky. V další moment už ležely na zemi a mlátily se hlava nehlava mezi umělými prameny.

Právě na tvrdé zemi teprve potyčka nabrala na intenzitě a brutalitě a dívky obohatily svou bitku i o kopance. Pouliční boj dvou modelek byl nelítostný a zaskočil by svou tvrdostí patrně i leckterého MMA zápasníka.

Dekorum šlo v takových momentech stranou, a tak přihlížející spatřili i to, co měly obě mladé ženy pod sukněmi. Na odhalování jsou obě ze své práce ale zvyklé. Naštěstí pro ně jejich potyčka neměla podle dostupných informací žádné fatální následky a aktérky si tak ze souboje odnesly jen pořádně »zmalovaný obličej«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.