Souboj dortů pro Rozárku: Gastro mág Radek Kašpárek zhodnotil snahu a cukrářské dovednosti Hanychové a Soukupa

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2024

Ve čtvrtek 11. dubna to byl přesně rok, co na svět přišla dcera Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Rozárka si už den před svými narozeninami užila oslavu u tatínka a v pátek ji čeká oslava u maminky. Oba rodiče se kousli a narozeninový dort pro malou dcerku připravili sami. Jaromír Soukup i Agáta Hanychová se svými výtvory pochlubili na sociální síti Instagram. Jejich snažení zhodnotil věhlasný šéfkuchař a porotce známé soutěže pro amatérské kuchaře Radek Kašpárek.

Již ve středu se slavnostní výzdobou pro dceru Rozárku pochlubil na Instagramu podnikatel Jaromír Soukup. Nechyběly balónky, spousta dárků a samozřejmě narozeninový dort. Ten podle všeho pekl sám hrdý otec, který chutný cheesecake ozdobil ovocem a uprostřed vytvořil z ostružin roztomilou jedničku.

Agáta se pochlubila svým sladkým výtvorem ve čtvrtek večer s tím, že oslava pro Rozárku proběhne v pátek. I ona si dala záležet na sladkém překvapení pro svou holčičku. Piškotový dort ve tvaru srdíčka bohatě ozdobila jejím oblíbeným ovocem a vrchní část ještě vylepšila cukrářskými piškoty.

Snažení obou rodičů zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený šéfkuchař a porotce gastro show MasterChef Radek Kašpárek. "Je nutné na začátek říct, že oba dorty byly vyrobeny s láskou. Oba jsou povedené, u prvního bych ocenil dominantu v podobě velké jedničky, na druhém mě zaujal tvar a obložení z piškotů," uvedl gastro mág Radek Kašpárek, jenž ocenil, že dorty nejsou kupované, ale rodiče si s nimi dali práci.

Poloviční šéf TV Barrandov měl dceru v péči celý minulý víkend. Bylo to poprvé, co Rozárka strávila dvě noci u svého otce. Zatímco Agáta od pátku do neděle trpěla, Jaromír Soukup vše zvládl na jedničku. V nejnovější epizodě podcastu »Agáta a Ornella« ale influencerka přiznala, že si bez dětí odpočinula a spala téměř 14 hodin v kuse.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.