Reklama:

Soukup vrací úder Hanychové. Na fotografii laškuje s hvězdou platformy pro dospělé. Pozval ji k sobě do televize a mluví rozněžněle o rande

Autor: Instagram Jaromíra Soukupa |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2023

Šéf televize Barrandov Jaromír Soukup, který před více než měsícem dostal takzvaně kopačky od Agáty Hanychové, se snaží na nepovedený vztah zapomenout. Nyní to však vypadá, že je mediální magnát z nejhoršího venku a začíná se poohlížet po nové partnerce. Do svojí televize si pozval českou nejúspěšnější tvůrkyni obsahu pro dospělé na platformě, na níž si před nedávnem založila účet i Simona Krainová. Mladičká Valérie Holáková na společných fotkách se Soukupem laškuje a majitel TV Barrandov se se snímky pochlubil na svém Instagramu. O tom, kdy je člověk připravený po rozchodu na nový vztah, promluvil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš.

Reklama:

Mnohé teď nejpravděpodobněji napadne, zda chce na sebe Jaromír Soukup jen upozornit, nebo se za laškováním s mladičkou Valérií Holákovou ukrývá více. Jisté je to, že se bývalý partner Agáty Hanychové, se kterou má dceru Rozárku, pořádně rozparádil přímo ve studiu televize Barrandov. Mohla za to mladičká hvězda platformy pro dospělé, která zklamaného Soukupa zcela odzbrojila. Na snímcích, které Soukup sdílel na svém Instagramu, ho líbá pohledná plavovláska na tvář a zvedá u toho nohu, tak jako v romantickém filmu. Soukup na fotografii celý září a nelze přehlédnout, že v přítomnosti mladé krásky zcela pookřál.

Reklama:

"Kdo s kým vyrazí po této premiéře na rande?" okomentoval navíc fotografii, čímž pravděpodobně narážel na fakt, že i s Agátou začal randit krátce poté, co byla hostem v jeho pořadu. Ačkoliv se zřejmě jedná ze Soukupovy strany o lehkou nadsázku, mnozí by mohli tento počin vnímat jako rýpnutí do expartnerky, která se netají novým vztahem s otcem svého prvního dítěte Miroslavem Dopitou.

Aby toho nebylo málo, ve videu, které si Soukup umístil do takzvaného příběhu, lze si ho přehrát výše, se Valérie ptá, co říká na Simonu Krainovou, která se na platformě pro dospělé objevila za velkého zájmu veřejnosti. "Co se týče Simony, tak já jí fandím," odpověděla Holáková, načež Soukup dodal, že je stejného názoru.

"Já jsem v pohodě, já jí fandím, mně to nevadí," podotkl dále. Právě Simona Krainová se s Agátou Hanychovou dlouhodobě nemají příliš v lásce. Možná tím tedy chtěl Jaromír Soukup dát veřejnosti najevo, na čí straně právě stojí.

A není divu. S Hanychovou si aktuálně nemůžou přijít na jméno, jelikož už pár týdnů bojují v rámci péče o dceru Rozárku, styku s nezletilou a výživného. Důvod k úsměvu neměl dodnes mediální magnát také proto, že Agáta je již pár týdnů zadaná a svým novým vztahem se nijak netají. Jak dlouho po rozchodu by měl člověk zůstat sám, aby něco takzvaně neuspěchal, odtajnil před časem pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

"Kdo vydrží být po rozchodu alespoň rok sám, tak to považuji za racionálnější, ale jsou tací, kteří to nezvládnou. V tomto případě jim musíme tolerovat, že nejsou schopni být sami. Kompletní vzpamatování se z vážného vztahu a rozchodu se určuje na pět let, ale myslím si, že po roce nebo spíše po dvou už lidé dokáží navázat plnohodnotný vztah," uvedl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog.

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: