Souměrná a emotivní. Berenika Kohoutová ovládla show plnou kostýmů dokonalým výkonem

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2021

V neděli večer nejsledovanější tuzemská komerční stanice nabídla druhý díl 8. řady show plné kostýmů. Na slavné osobnosti čekalo kolo, které diváky vrátilo do dob Československa. Večer ovládla Berenika Kohoutová (30), která dokonale zvládla náročnou píseň od Báry Basikové (58). "Při natáčení je vždy zábava, na to jsem se hodně těšila," uvedla vítězka pro ŽivotvČesku.cz.

Československé kolo, kdy se zpívají hity od českých a slovenských interpretů, je vždy hodně náročné a vystupující z něj často mají obavy. Imitují se totiž umělci a písně, které publikum většinou notoricky zná a neodpustí ani nejmenší chybičky. A přísnější bývá i porota, kterou v osmé řadě tvoří Jakub Kohák, Eva Burešová, Marek Lambora a v neděli večer jako host také Bára Basiková.

Petr Rychlý, Jitka Boho, Iva Pazderková, David Gránský, Marta Jandová, Albert Černý, Hana Holišová, Vojta Drahokoupil, Berenika Kohoutová a Roman Vojtek věděli, že je nečeká nic lehkého. S náročnými úkoly se nakonec nejlépe popasovali Berenika Kohoutová, Marta Jandová a Petr Rychlý.

Petry Rychlý bral bronz za song Zlatokopky od rappera Rytmuse. Druhé místo získala Marta Jandová, která zpívala píseň Už nejsem volná od Petry Janů. A zlato si odnesla Berenika Kohoutová, která famózním způsobem předvedla emotivní píseň Souměrná od Báry Basikové.

"Těšila jsem se nejvíce na nějaký sociální kontakt. Je to vlastně vtipné, na co se už v této době člověk začíná těšit. Říkala jsem si, že jít do práce bude šance jít mezi hodně lidí beztrestně, protože je to prostě práce. Při natáčení je vždy zábava, na to jsem se také hodně těšila," řekla pro ŽivotvČesku.cz o show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová.

"Kdo show vyhraje, jsem nevěděla, natáčení probíhá tak, aby nic neprosáklo ven. Po našem čísle nás poslali za dveře," dodala pro ŽivotvČesku.cz Eva Decastelo, která pomáhala při vystoupení Petra Rychlého na song Zlatokopky.

Talentovaná herečka a zpěvačka s originálním hlasovým projevem Berenika Kohoutová (30) je ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu