Splněný sen každého dítěte: Dcera Aleny Šeredové slavila 4. narozeniny ve velkém stylu na kouzelném místě

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2024

Dcera modelky a herečky Aleny Šeredové oslavila čtvrté narozeniny. Malá Vivienne si nemohla přát lepší oslavu než tu, kterou jí přichystali její rodiče. Společně se starším bratrem Davidem vyrazila rodina do pařížského Disneylandu, kde si malá princezna skutečně musela připadat jako v pohádce. Okouzlující rodačka z Prahy, jež žije trvale v Itálii, promluvila pro ŽivotvČesku.cz o cestování s dětmi již před časem, když se s manželem Alessandrem vydala na první dovolenou bez synů a společné malé dcerky.

Před měsícem měla slavná vicemiss z roku 1998 Alena Šeredová plno práce s organizací oslavy padesátin svého manžela Alessandra. Pařba jako z filmu probíhala v Praze, kam manželé dorazili nejen s dětmi, ale i s početnou italskou partičkou přátel. I když jim počasí příliš nepřálo, podle snímků na sociální síti se oslava povedla. Kromě procházky po české metropoli nechyběla party v jednom z vyhlášených pražských barů.

Před třemi dny slavila narozeniny i Alenina dcera Vivienne Charlotte. "Čtyři roky spolu," napsala na sociální síť Instagram charismatická trojnásobná maminka. Svou princeznu vzali rodiče na místo, kde by si přálo oslavit narozeniny zřejmě každé dítě. Do pařížského Disneylandu s rodinou cestoval i mladší Alenin syn David.

Roztomilá holčička si pobyt v pohádkovém prostředí užila se vším všudy. V šatech princezny se potkala se svými pohádkovými hrdiny. Dva dny v Disneylandu si užila dle snímků celá rodina. Na jednom z videí si Vivienne dokonce i zatančila s maminkou.

Rodina Aleny Šeredové zažila za poslední rok spoustu dobrodružství a cestovatelských zážitků. Krátce po loňské červnové svatbě se manželé Alena a Alessandro vydali na »líbánky«, které absolvovali s dětmi na Seychelách. Opravdovou svatební cestu o samotě strávili až letos v lednu v Kambodži.

Pro ŽivotvČesku.cz o detailech »líbánek č. 2« Alena Šeredová exkluzivně v lednu promluvila. "Zastoupili nás prarodiče, kteří jsou s dětmi doma," uvedla »Bella Alena«, která do té doby byla s dcerou od sebe jen jednou.

"Bez Vivi jsem byla krátce před svatbou 10 dní, když jsem natáčela film v Neapoli. Ale tentokrát je to poprvé, kdy je sama bez obou rodičů," sdělila pro ŽivotvČesku.cz ikona českého modelingu, jež nejraději, pokud to jde, cestuje se všemi třemi dětmi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.