Sporťák a moderátor Kolotoče Pavel Poulíček se pochlubil rodinou. A prozradil, jak dnes žije

Pavel s manželkou a dcerou
Pavel s manželkou a dcerou
Foto: Archiv Pavla Poulíčka

Řadil se k moderátorským fenoménům, publikum ho milovalo, a ve svém mladém věku dokázal, že s kamerou si náramně rozumí. Řeč je o někdejší hvězdě nejsledovanější tuzemské komerční stanice Pavlu Poulíčkovi (46), který pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal na zlaté televizní časy. "Tehdy televize přišla s geniálním konceptem, stal jsem se toho součástí," řekl historicky jeden z nejvýraznějších moderátorů Česka.

"Už je to dlouho. Je to historie, která si myslím, že se nikomu už nepoštěstí, protože tehdy televize byla jediný zdroj nějakého přenosu, nebyly sociální sítě, nebyl internet. A tehdy televize vládla všemu a Nova přišla s nějakým zajímavým konceptem, který byl geniálně vymyšlený. My jsme se do něj zapojili a stali se toho součástí a já jsem rád, že jsem u toho mohl být," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Pavel Poulíček na dlouhé roky své úspěšné televizní kariéry.

Kromě uvádění sportovní relace, tehdy mu bylo pouhých devatenáct let, byl Pavel moderátorem pořadu Kolotoč, v němž lidé hádali chybějící písmena ve slovech. Sledovanost pořadu, který dnes by na televizní obrazovce patřil spíše k bizarnostem, byla neuvěřitelná.

"Pořad běžel na obrazovce každý den v čase, kdy se dnes vysílá Ulice a měl obrovskou sledovanost. Uváděl jsem ho celkem šest let. A pořad v tu dobu běžel proto, protože se líbil a já jsem za to rád. A řekněme, že díky tomu, že lidé si ho oblíbili, se stal nějakou součástí televizní historie," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Pavel Poulíček, který se v tu dobu řadil mezi výrazné televizní osobnosti.

Pavel nakonec zmizel z televizní obrazovky před zhruba jedenácti lety. A to proto, aby rozvíjel dál své zkušenosti a především se kariérně posunul. "V současnosti mám na starosti televizi Golf Channel, a to po stránce programové, vysílací a celkové její řízení. Je to vlastně tematická americká stanice zaměřená na golf. Jsme členem skupiny NBC Universal. Dále se věnuji marketingu a PR v hokejovém Dynamu Pardubice a organizuji golfové turnaje European Tour v Česku. To všechno je součástí skupiny D+D pana Petra Dědka. Pracuju s ním mnoho let," dodal dnes už legendární moderátor, který pro ŽivotvČesku.cz poskytl i aktuální snímek, jak dnes vypadá. A jak je vidět, nejvíce ze všeho si užívá své krásné rodiny. Pavel Poulíček je podruhé ženatý, s manželkou Petrou vychovává roztomilou dceru Sofii.

Petr Suchoň (36) je oblíbenou tváří televizní obrazovky přední tuzemské komerční stanice, ...