Stále krásná Miss ČR 1998 Kateřina Stočesová promluvila o tom, jak dnes žije

Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2022

Příští rok uplyne už 25 let od doby, kdy půvabná blondýnka zvítězila v tuzemské soutěži krásy. Redakci ŽivotvČesku.cz Kateřina Stočesová (42) prozradila, čemu se aktuálně nejvíce věnuje, proč nemá čas a kam se chystá vyrazit s dětmi o prázdninách. K moři to ale rozhodně nebude a důvod je prozaický.

Když bývalá královna krásy pověsila modeling na hřebík, začala se věnovat aranžování květin a už u toho zůstala. "Práce s květinami mě moc baví. Nemám vlastní květinářství, protože bych to časově nezvládala. Musela bych tam fyzicky být a o vše se starat. Takhle je to mnohem lepší," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz s tím, že práce na zakázku jí zcela vyhovuje.

"Mám i další aktivity, ale věnuji se primárně kytkám. Připravuji květinové dekorace na svatby, společenské události a jiné akce. Po dvou letech pandemie je teď práce opravdu hodně," popsala svou profesi podnikatelka.

Kateřina Stočesová je zároveň maminkou dvou dětí, dcery Annemarie (10) a syna Christophera (7), které má s partnerem Alešem Kocem. I přes vysoké pracovní nasazení je ale nijak nezanedbává. "Na ně si čas vždy udělám," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

To dokazují i její plány na léto, které hodlá strávit právě se svými potomky. "Máme chalupu, takže nějaký čas budeme tam. A taky budeme jezdit po Čechách a navštěvovat hrady a zámky. Nerada v teple lítám k moři, to si to chci užít u nás. V chladnějším období se k němu ale jedu ohřát moc ráda," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Stočesová, jež byla v minulosti vdaná za podnikatele Daniela Bezoušku. Pár se rozvedl v roce 2008 po pětiletém manželství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.