Reklama:

StarDance rozdělila fanoušky. Jedni tleskají vítězům, druzí jsou přesvědčeni, že vyhrát měl pár Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch
Eva Adamczyková a Jakub Mazůch
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 12. 2023

Televizní soutěž StarDance… když hvězdy tančí skončila a má své vítěze. Porota a diváci rozhodli o tom, že ve XII. ročníku se jimi stane pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. Na druhém místě se překvapivě umístila favorizovaná dvojice Eva Adamczyková a Jakub Mazůch. A právě to je zejména na sociálních sítích svárem »hádek« některých fanoušků, kteří jsou přesvědčeni, že první místo mělo patřit věhlasné olympioničce a jejímu tanečnímu partnerovi. Spor »rozsekl« pro ŽivotvČesku.cz komentátor StarDance a profesionální tanečník Jan Onder, který zprvu rovněž jako mnozí favorizoval snowboardistku, následně ale uznal, že diváky mladá herečka s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou uchvátila svým progresem a upřímným projevem.

Reklama:

Sobotní večer finálového duelu StarDance byl pestrý. Všichni finalisté tančili celkem čtyřikrát. Kromě latiny předvedli svůj nejlepší standard, nejlépe bodovaný tanec od poroty a takzvaný »free style«. Porota a diváci součtem bodů a hlasů rozhodli o tom, že vítězem StarDance se stal překvapivě outsider – pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. A právě to rozdělilo na dva tábora fanoušky a diváky taneční soutěže, a to zejména na sociálních sítích.

Reklama:

"A určitě to nevyhrál ten správný pár," uvedla uživatelka Alena. "Čekala jsem, že když otevřu komentáře, vyskočí tu na mě spousta radostných zpráv a gratulací, nečekala jsem, že jako první uvidím stížnosti a nadávání na finální výsledek," napsala fanynka Ada. "Podle mě Darija umí skvěle prodat to, jak si užívá tanec, udělala největší progres během pár týdnů, a proto je výhra zasloužená," napsala svůj názor uživatelka Hana, se kterou v mírné opozici souhlasila další uživatelka Instagramu: "Ano, byl to šok, který nikdo asi nečekal. Eva byla od začátku úžasná a ukázala všem, že má vrozený talent."

Příkladem toho, že jedni jsou spokojeni s tím, že triumfovala Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, a druzí naopak prvenství přáli páru Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, je níže příspěvek na Instagramu, kde lidé projevili řadu »spokojených a nespokojených« emocí.

Pro ŽivotvČesku.cz se podělil o svůj názor profesionál Jan Onder, který uvedl, že vítězství mladého páru je zasloužené. "Původně jsem si myslel, že se historie bude opakovat, kdy se o vítězi bude rozhodovat mezi olympioniky, tedy mezi Vavřincem Hradilkem a Evou Adamczykovou. V minulosti se rozhodovalo mezi Kateřinou Baďurovou, skokankou o tyči, a Martinem Procházkou, což je hokejista a vítěz legendárního turnaje v Naganu, tehdy se psal rok 2012. Nakonec se ukázalo, že lidé ocenili silný a výrazný taneční progres u Dariji Pavlovičové, ale také její milý a upřímný projev, kterým si získala řadu fanoušků. Za mě to je v pořádku," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: