StarDance v sobotu bez dvou účastníků. Covid znovu úřadoval u stolku porotců, zdraví vypovědělo službu partnerce Miraie Navrátila

Mirai Navrátil a tanečnice Lenka Nora Návorková
Mirai Navrátil a tanečnice Lenka Nora Návorková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2021

Sedmý díl oblíbené taneční show se ani tentokrát neobejde beze změn. Komplikace se nevyhnuly hned dvěma účastníkům pořadu. Zdraví vypovědělo službu Lence Noře Návorkové (30), která tvoří soutěžní pár se zpěvákem Miraiem Navrátilem (29). "Nezbývá mi, než se s tím nějak poprat,” řekl skleslým hlasem pro ŽivotvČesku.cz hudebník. Covid pak vystavil stopku jednomu z porotců.

V sobotu večer nastoupí na parket pět zbylých dvojic. Změny se týkají pohledné tanečnice a k porotcovskému stolku neusedne stejně jako v minulém kole Zdeněk Chlopčík (64), jehož na lůžko domů do Ostravy poslal zákeřný vir. Místo něj se znovu hodnocení soutěžících ujme choreograf Václav Kuneš (46).

Frontman popové kapely Mirai si sám zkusil, jaké je zůstat v karanténě, a to poté, kdy se nákaza prokázala u moderátorky Terezy Kostkové (45). Ohledně své taneční partnerky zdůvodnil její neúčast. "Lenka toho měla už moc a jela v obdivuhodném tempu. Kromě StarDance navíc stíhala několik svých pracovních závazků. Je to bojovnice. Mně nezbývá, než se s tím nějak poprat a zvládnout to," uvedl Mirai Navrátil pro ŽivotvČesku.cz směrem k dílu, který se ponese v duchu charitativního večera pro Centrum Paraple.

Lenku Noru Návorkovou nahradí na parketu Tereza Prucková (36). Původně tančila se seriálovým hercem Zdeňkem Godlou (46), soutěž pro ně ale skončila ve čtvrtém díle. "Je to pochopitelně jiné, protože celou mou několikaměsíční taneční epizodu absolvuji s Leničkou. Terka je ale neuvěřitelně flexibilní a za pár chvil byla v obraze," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Mirai Navrátil.

Podle pravidel soutěže může soutěžící chybět například ze zdravotních důvodů pouze v jednom kole. Pokud dojde ke druhé absenci, musí soutěž opustit. To se stalo například v případě herečky Simony Babčákové (48). Pro profesionální tanečníky ve StarDance však toto neplatí, a tak se Lenka Nora Návorková může v příštím kole vrátit. "Leničce přeju brzké zotavení a věřím, že bude v pořádku," dodal Mirai Navrátil pro ŽivotvČesku.cz.

V sobotu se v rámci charitativního večera nebude vyřazovat. Bodové hodnocení bude přeneseno do dalšího kola. Publikum v sále Křižíkových pavilonů na pražském Výstavišti musí mít dle nařízení televize respirátory či nanoroušky. Vstup do sálu je možný pouze prokázání se negativním výsledkem testu. Vozíčkáři sdružení v Centru Paraple se stanou patrony tanečných párů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.