StarDance v sobotu pokračuje. Tři tanečníci mají stopku, také Babčáková a Navrátil. Večer bude bez vyřazování, oznámila ČT

StarDance
StarDance
Foto: Se svolením České televize
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 10. 2021

Sobotní díl StarDance bude místo nemocné Terezy Kostkové (45) moderovat ostřílený a zkušený moderátor Aleš Háma (48). Informaci pro ŽivotvČesku.cz ve středu jako prvnímu médiu potvrdil. "Je to tak, tuto informaci jsem se sám dozvěděl před malou chvílí a těším se," řekl charismatický »spíkr«. Ve čtvrtek Česká televize oficiálně potvrdila i to, že sobotní díl se skutečně bude vysílat, bude ale nesoutěžní.

Ve středu ČT avizovala, že nebude moci tancovat pět účastníků soutěže kvůli tomu, že nejsou očkovaní a musí do povinné karantény.

"Takže: sobota bude! A bude nesoutěžní. Ti, kdo vystoupí, mají negativní PCR testy. Zítra ale všechny testujeme znovu! Držte palce a hlavně je držte třem novým »náhradním« tanečníkům, kteří roztančí Terezu, Mariku a Andreu," uvedla veřejnoprávní televize na svém Twitteru.

Tereza Černochová je na parketě partnerkou Dominika Vodičky, Marika Šopovská tvořila dvojici s Robinem Ondráčkem a Andrea Sestini Hlaváčková tvořila pár s Michalem Necpálem.

Televize také uvedla jména náhradníků. "S Marikou Šoposkou to bude Michal Bureš, s Andreou Sestini Hlaváčkovou Jakub Necpál a s Terezou Černochovou Michal Kurtiš," pokračovala televize ve svém dalším příspěvku na Twitteru. Všichni tři profesionální tanečníci mají se StarDance zkušenost

Redakce ŽivotvČesku.cz ve středu získala informaci, kdo nahradí před kamerou moderátorku Terezu Kostkovou. Tím je Aleš Háma, který to redakci potvrdil. "Ano, je to pravda. Těším se hodně moc, kdo by nechtěl moderovat, tedy být na jednom place s pánembohem," řekl pro ŽivotvČesku.cz Aleš Háma k tomu, že se ve stejném pořadu objeví dočasně po boku Marka Ebena (63).

Do třetího kola také nezasáhne zpěvák Mirai Navrátil a herečka Simona Babčáková.

Diváci tedy uvidí tančit dvojice ve složení: Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Michal Kurtiš, Zdeněk Godla a Tereza Bufková, Andrea Sestiny Hlaváčková a Jakub Necpál, Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Marika Šoposká a Michal Bureš a Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Vyřazovat se ale nebude.

Kvůli pandemii koronaviru se letos tvůrci pořadu rozhodli upravit kapacitu hlediště. Diváci sedí dále od tanečního parketu, aby měli větší odstup od účinkujících. První díl letošního ročníku soutěže sledovalo v průměru 1,618 milionu. Byl to nejsledovanější úvodní večer soutěže StarDance na ČT od roku 2008.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.