Reklama:

Stárnoucí Michael Douglas se pochlubil rodinkou jako z katalogu. Jeho děti vyrostly do krásy a manželka je stále okouzlující

Michael Douglas
Michael Douglas
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2022

Americký herec Michael Douglas (77) už má za sebou velkou řadu významných rolí, do důchodu se ale ještě nechystá. Přestože by si klid zřejmě užil a rozhodně zasloužil, chce být stále aktivní pro své dvě děti, které má s o 25 let mladší manželkou Catherine Zeta-Jonesovou (52). Nyní se pochlubil celou rodinkou a není pochyb, že ta mu dělá samou radost.

Reklama:

Michael Douglas patří mezi hollywoodské legendy, stejně jako mezi ně patřil jeho zesnulý otec Kirk. Ten se dožil 103 let, a tak lze jen doufat, že jeho syn má dlouhověkost v krvi a ještě dlouho si ho budou užívat nejen fanoušci, ale především jeho manželka a děti. Není ale pochyb, že stárnutí se mu nevyhýbá.

Reklama:

U příležitosti Dne matek se Michael Douglas pochlubil na sociální síti rodinkou. On sám stárne, jeho manželka je krásná padesátnice a jeho dvě nejmladší děti vyrostly a ani jim se krása nedá upřít. Dceři Carys je 19 let a roste v pohlednou mladou dámu, syn Dylan už dosáhl dospělosti a je z něj sympatický muž.

"Během svého prvního manželství jsem byl extrémně zaměřený na kariéru. Udělal jsem mnoho chyb a na některé doplatil i můj syn Cameron. Nyní lidem radím, aby se zakládáním rodiny počkali a nejdřív si vyřešili kariéru. Ve věku, ve kterém jsem teď, po všem, co jsem prožil, je rodina už stoprocentně mou prioritou," uvedl Michael Douglas v rozhovoru pro společenský deník The Guardian.

První syn herce si ho jako otce moc neužil, ba naopak. Dostal se do problémů s drogami, sám na nich byl závislý a také byl odsouzen na několik let ve vězení za jejich prodej. Nějakou dobu s Michaelem Douglasem nevycházel a vinu za svůj život přičítal jemu, nakonec se s ním ale usmířil a je nejen skvělým synem, ale také spořádaným mužem a dobrým bratrem svým mladším sourozencům.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: