Stárnutí řeší víc než některé ženy. Děsí mě, co vidím v zrcadle, přiznává Ashton Kutcher

Herec Ashton Kutcher
Herec Ashton Kutcher
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 2. 2021

Herec a bývalý model Ashton Kutcher (43) se v minulosti zdál jako člověk, který věk neřeší. Tomu napovídal hlavně jeho vztah s o 15 let starší Demi Mooreovou (58). Ukazuje se ale, že ačkoliv její vrásky a šediny neřešil, sám k sobě je o něco kritičtější. Přiznal, že se mu v poslední době nelíbí, co vídá v zrcadle.

Ashton Kutcher se jako herec proslavil v populárním americkém sitcomu Zlatá sedmdesátá, později ho publikum vidělo v komediích jako Hele vole, kde mám káru?, Líbánky nebo Mejdan v Las Vegas. Stal se miláčkem žen a těm se líbí dodnes, on sám na sebe ale pohlíží jinak.

Pro většinu hollywoodských mužů není stárnutí vážným tématem, s každou novou šedinou a vráskou bývají často charismatičtější a zrají jako dobré víno. Ashton na druhou stranu nedostatky, kterých s věkem přibývá, nevnímá úplně pozitivně.

Jen krátce po čtyřicítce připustil, že sám ze sebe už není nadšený. "Lhal bych, kdybych řekl, že se při pohledu do zrcadla občas nezděsím. Vidím vady, které jsem na sobě dřív nepozoroval,“ uvedl Kutcher v rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar.

Od roku 2015 je Aston Kutcher ženatý s Milou Kunisovou, se kterou má dvě děti. Místo na svůj vzhled a přibývající věk se raději soustředí na to krásné, co v životě má. "Vždy sám sebe zastavím a zamyslím se nad tím, co všechno mi osud nadělil,“ doplnil herec, který se snaží si nedostatky hlavu nelámat.

Místo toho, aby přemýšlel nad tím, jak přestat stárnout, soustředí se, aby co nejvíce času věnoval své rodině. "Když zrovna nepracuju, jsem každý den v šest večer doma na večeři. Je to mé pravidlo, kterého se držím,“ doplnil herec, známý mimo jiné i ze seriálu Dva a půl chlapa, kde nahradil Charlieho Sheena.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu